gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mama sandalyesi tavsiyesi olanlar ????

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bebeğime mama yedireceğim zaman şu aralar sandalyemiz yok ve inanılmaz zorluk çekiyoruz. Öyle bir hareketli bebeğim var ki kahvaltı yada yemek sonrası mutfağı temizlemek artık bana işkence geliyor. E maddi durumlarda herkes gibi üç aşağı beş yukarı kırk kanaat geçiniyoruz desem yeridir. Şimdi bir bebek mama sandalyesi alacağım ama kullanışlı olsun istiyorum. Aldığımda başka alma şansımda yok eşimle çok tartışırız. Zaten yokta efendim alın bunu da kullanışsızda diye tartışmaya girmekte istemiyorum. Sizler hangi marka model bebek sandalyesi kullanıyorsunuz. Memnun olanlar bana marka model yazabilir mi ? Hangisini hangi markayı almam gerekiyor. Birde link verirseniz online alışveriş yapabilirsem sevinirim.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Chicconun tam yatan modelini tavsiye edebilirim. Üç kademeli ve ön tarafı devrilmelere karşı emniyetli. Birde bebeklerin sevdiği cıvıl ıcvıl renkler de yapmışlar. Uzun vadeli bir mama sandalyesi kullanmak istiyorsanız tavsiyem bu şekildedir. En az üç yaşına kadar rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Bu arada Chicconun kullandığım mama sandalyesi Chicco Polly Çift Kılıflı olan modeli. Çift kılıflı olduğu için kolaylıkla temizliğini de yapabiliyorsunuz. [h=1][/h]

mama sandalyesi tavsiyesi olanlar ???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni anne olanlara uzman tavsiyesi!

yeni anne olanlara uzman tavsiyesi!

Hastaneden taburcu olurken… • Hastaneden taburcu olurken K vitamini ve Hepatit B aşısının yapılıp yapılmadığını, tarama testlerinin alınıp alınmadığını ve kan gurubunu doktorunuza mutlaka sorun. Bebeğinizi emzirirken… • Bebeğinizi ilk 6 ay mutlaka anne sütüyle besleyin. • Bebeğinizi emzirmeden önce mutlaka ellerinizi yıkayın. • Bebeğinizi günde ortalama 8 kez emzirin. Geceleri de 2–3 kez...
  2. mama sandalyesi tavsiyeleriniz var mı

mama sandalyesi tavsiyeleriniz var mı

kızlar beebğim yeni yeni emeklemeye başladı ben mama sandalyesi almak istiyorum. Han gi markayı nereden alabileceğim konusunda yardımınızı rica ediyorum. Varmı tavsiyeleriniz.
  3. Chicco Mama Sandalyesi Resimleri Modelleri

Chicco Mama Sandalyesi Resimleri Modelleri

chicco mama sandalyesi, mama sandalyesi modelleri, chicco mama sandalyeleri Anne ve bebek ürünleri ile yıllardır kalitesinden ödün vermeyerek en güvenilir ve sağlıklı ürünleri bizlere sunan chicco, mama sandalye modelleri ile de anne ve babaların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ben de bir anne olarak ikizlerim için chicconun çift kılıflı mama sandalyesi modelini tercih ederek doğru bir...
  4. Mama sandalyesi tavsiye

Mama sandalyesi tavsiye

Mama sandalyesi alacağım tavsiye etmek istiyen var mı acaba uzun soluklu kullanmak istiyorum ve her halukarda uzun kullanmak istiyorum haa unutmadan birde kolay olarak temizlensin arkadaşlarım.
  5. Antalyada infertilite alaninda uzman doktor tavsiyesi olanlar...

Antalyada infertilite alaninda uzman doktor tavsiyesi olanlar...

Kamu hastanesi veya özel farketmez infertilite tedavisinde memnun oldugunuz,tavsiye edeceginiz isimlere ihtiyacim var hanımlar.

Sayfayı Paylaş