gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Mankenlere bak birde boylarına bak =)

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ebru şanlı ebru sanli Kızlar birazdan sizlere sizinde çok yakından tanıdığı bazı mankenlerin boylarını verecem ve öğrendikten sonra eminim sizlerde benim gibi çok şaşıracaksınız.Açıkcası ben bu mankenleri çok daha uzun bişey sanıyordum resmen hayal kırıklığına uğradım diyebilirim bir iki manken harici diğerlerinden bazıları nerdeyse benim boylarımda bende mi manken olsam acaba hahaha :dil:
    * Ebru Şallı 1.65 boyunda.
    * Tuba Ünsal 1.67 cm boyunda.
    * Aysun Kayacı 1.70 cm boyunda.
    * Tülin Şahin 1.73 cm boyunda.
    * Asuman Krause 1,74 cm boyunda.
    * Deniz Akkaya1.78 cm boyunda.
    * Tuğba Özay1.80 cm boyunda.
    * Ece Gürsel1.82 cm boyunda.
    * Çağla Şıkel1.82 cm boyunda.
    * Güzide Duran 1.83 cm boyunda.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ebru Şallıyla aynı boydayım ama aması var hahaha

4. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    AAAAAAA ebru şallı benden kısaaaa

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    :D teşekkürleeeeeeeer

Mankenlere bak birde boylarına bak =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanin en güzel Mankenlerine bakin:)

Dünyanin en güzel Mankenlerine bakin:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. boyun bölgesindeki kırışıklıkları gidermek için bakım

boyun bölgesindeki kırışıklıkları gidermek için bakım

35 yaşından itibaren cildin en fazla elastikiyet kaybı yaşadı*ğı ve kırışıklıkların en çok görüldüğü boyun bölgesinin bakımı*nı düzenli olarak yapmak gerekiyor. En etkilisi ise yağ bakımlarıdır: Üç çay kaşığı ısıtılmış badem, avokado, ayçiçek, zeytin ya da buğday tohumu yağı aynı mik*tarda sıvı bal ile karıştırın. Bir fırça yardımıyla çene ve boşun bölgesine iyice yedirin. İşlem sonrasında o...
  3. Boyun bölgesine yağ ile bakım

Boyun bölgesine yağ ile bakım

Boynunuzuda ihmal etmeyin kızlar işte evde uygulayabileceğiniz tarif:) 35 yaşından itibaren cildin en fazla elastikyet kaybı yaşadığı kırışıklıkların en çok görüldüğü boyun bölgesinin bakımını düzenli olarak yapmak gerekiyor En etkilisi ise yağ bakımlarıdr. üç çay kaşığı ısıtılmış badem avokado ayçiçek zeytin yada buday tohumu aynı miktarda sıvı bal ile karıştırın . Bir fırça yardımı ile...
  4. birde burdan bakın hayata

birde burdan bakın hayata

Profesör elinde içi dolu bir bardak tutarak dersine başladı. Herkesin göreceği b...ir şekilde tutuyordu ve ardından sordu: Bu bardağın ağırlığı sizce ne kadardır? 50gm.... 100gm.....125gm diye öğrenciler yanıtladı. Bardağı tartmadıkça gerçekten ben de bilemem, dedi profösör, ama, benim sorum şu ki: Bu bardağı böyle birkaç dakikalığına tutsaydım ne olurdu? Hiçbir şey…..diye...
  5. Boyun kırışıklığı için bakım önerileri

Boyun kırışıklığı için bakım önerileri

Yaşlanmanın en belirgin işaretlerinden birisi de cilt gerginliğinin azalmasıdır. Biz yaşlandıkça cildimiz gençlik yıllarındaki elastikiyetini kaybeder ve gevşemeye başlar. Bu da cildin sarkık görünmesine yol açar. Cildin sarkık durması daha çok yüzde ve boyun bölgesinde kendini gösterir. Bu bölgelerde sarkmış olan cildinin daha düzgün ve daha gergin görünmesini sağlamak için birçok insan...

Sayfayı Paylaş