gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Marifetli buzdolabı lazımsa buyrun

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] General Electric'in GIG 21 model Ankastre Donduruculu Buzdolapları, teknolojik özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırırken şık görünümüyle mutfağınızın dekorasyonunu tamamlıyor. Nem ayarlı sebze-meyve bölümüyle yiyeceklerinizin tazeliğini koruyan ürünün, anti bakteriyel iç gövdesi bulunuyor. Dış gövdesindeki elektronik buz makinesi sayesinde ürün, sizi buzla uğraşma derdinden de kurtarıyor.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Marifetli buzdolabı
    tam benlik ha dikkat edersen beyaz eşya bölümüyle çok ilgileniyorum ev alınca değişecem beyaz eşyaları bayağı yıprandılar yanlız ben bu dolabın içini gördüm küçük dondurucu bölümüde var benim dondurucu var.önereceğiniz dolap olursa paylaşımını beliyom ececim emeğine sağlık

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Marifetli buzdolabı

güzel doalpmış emeğinize sağlık

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Başlık güncellenmiş ve düzenlenmiştir.

5. sumeyrademirci

sumeyrademirci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    güzel dolapmış teşekkürler paylaşım için :)

Marifetli buzdolabı lazımsa buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Marifetli buzdolabı

Marifetli buzdolabı

Marifetli buzdolabı General Electric'in GIG 21 model Ankastre Donduruculu Buzdolapları, teknolojik özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırırken şık görünümüyle mutfağınızın dekorasyonunu tamamlıyor. Nem ayarlı sebze-meyve bölümüyle yiyeceklerinizin tazeliğini koruyan ürünün, anti bakteriyel iç gövdesi bulunuyor. Dış gövdesindeki elektronik buz makinesi sayesinde ürün, sizi buzla uğraşma...
  2. Profilo'dan marifetli blender

Profilo'dan marifetli blender

muzlu süt makinası Sebze parçalamadan buz kırmaya kadar pek çok becerisi olan bir makine arayışındaysanız, Profilo Solo Blender'a bir göz gezdirmeniz tavsiye olunur. 3 kademeli hız ayarı sayesinde krep gibi yoğun kıvamlı lezzetleri bile rahatlıkla hazırlayan ürün, bebek maması da yapıyor Solo Blenderın özellikleri Sebze parçalama, buz kırma Muzlu süt, kokteyl, çorba, bebek maması,...
  3. Buzdolabı:

Buzdolabı:

Buzdolabı: Buzdolabı ya tezgah dizisinin başında olmalı ya da yakınında bir tezgah düşünülmelidir. Aynı gereklilik fırınlar için de sözkonusudur. Tezgah ile dolap kapağının açılışı arasında 38 cm. mesafe bulunmalıdır.
  4. Böceklerin marifetli geni ‘resilin’

Böceklerin marifetli geni ‘resilin’

Pirelerin genlerinden süper lastik üretilir mi? - Pirelerin boylarına göre devasa mesafeler zıplamasını sağlayan protein, genetik bilim teknikleriyle laboratuvarda üretildi. “Resilin” adlı proteni üreten böcek genini ayırmayı başaran araştırmacılar, muhtemelen damar hastalıklarının tedavisinde kullanılabilecek süper güçlü bir polimer elde etti. Resilin genini meyve sineğinden elde eden...
  5. Özcan Deniz'den Yapmak Lazım Şarkısının Sözleri Buyrun

Özcan Deniz'den Yapmak Lazım Şarkısının Sözleri Buyrun

Özcan Deniz Yapmak Lazım Şarkı Sözleri Özcan Deniz Yapmak Lazım şarkısı sözü Sevgili melekler, Özcan Deniz Bi' Düşün albümünden Özcan Deniz Yapmak Lazım şarkısı sözü ile ilgili bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz sizlerle.. Özcan Deniz yeni albümünü 3 Temmuz salı günü hayranlarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Albüm müzik marketlerde yerini aldıktan sonra Yapmak Lazım isimli şarkının...

Sayfayı Paylaş