gebe
  1. neslihanyare

neslihanyare Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    18

Maşa Olmadan Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında neslihanyare tarafından paylaşıldı.

Saçları düz olan kadınlar her zaman kıvırcık ya da dalgalı saçları olsun isterler. Kıvırcık saçları olanlar da saç düzleştiricilerle saçlarını neredeyse her gün düzleştirirler. İnsan her zaman kendinde olmayan özelliklerin peşine düşer. Saç ütüleri, saç maşaları ve saç kurutma makineleri saça zarar verir. Çok fazla kullanıldığında saçlar zayıflar, yıpranır ve kırılır. Bu yüzden elektrikli aletler olmadan saçlarınızı yapmaya özen gösterin. [​IMG]

Eskiden de kadınların saçlarını bu gibi aletler daha üretilmemişken kıvırcık ya da dalgalı hale getirdiklerini unutmayın. Siz de doğal yöntemlerle saçlarınıza zarar vermeden saçlarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz.

1.adım

Başlangıç olarak saçlarınız düğümlenmişse bu sorunu çözmeniz gereklidir. Saçlarınızı düzgünce tarayın. Kıvırcık saçlara sahip olmak istiyorsanız saçlarınızın nemli olmasına da özen gösterin. Saçlarınızı nemli bir tarakla tarayın.

2.adım

Saçlarınızı tutamlara ayırın. Tutamların büyüklüklerinin eşit olmasına dikkat edin. Saçlarınızı ayırmak için toka da kullanabilirsiniz. Ayırma işlemi bittikten sonra saçınızın en alt kısmındaki tutamı alın ve bigudileri sarmaya başlayın. Saçın kalan kısımlarına da aynı tekniği uygulayın

3.adım

Birkaç saat geçtikten sonra ya da gece bigudileri sardıysanız sabah açmaya başlayın. Bütün bigudileri çıkardıktan sonra kalıcı olması için köpük ya da sprey kullanabilirsiniz. Çok kıvırcık olduysa saçınızı tarayarak hafif dalgalı hale getirebilirsiniz.

Maşa Olmadan Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçımı nasıl kıvırcık yaparım?

saçımı nasıl kıvırcık yaparım?

saçlarımın kıvırcık olmasını istiyorum benim saçım düz fakat ben kıvırcık olmasını istiyorum. bunu nasıl yapabilirim?
  2. Saçlarımı Nasıl Kıvırcık Yapabilirim?

Saçlarımı Nasıl Kıvırcık Yapabilirim?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Maşa ile iri dalga nasıl yapılır?

Maşa ile iri dalga nasıl yapılır?

Maşa ile saçlara iri dalga şekli nasıl yapılır kızlar bununla ilgili bilgi görsel yada video var mı ?
  4. Kızlar Evde Maşa Nasıl Yapılır

Kızlar Evde Maşa Nasıl Yapılır

Hanımlar merhaba bir konuda sizden bilgi ve yardım isteyecektim acaba Evde Maşa Nasıl Yapılır bilen var mı var ise lütfen bana da yazsın Evde Maşanın Nasıl Yapıldığını.
  5. Kıvırcık Saçlar Nasıl Düzleştirilir?

Kıvırcık Saçlar Nasıl Düzleştirilir?

Bu konu; Kıvırcık Saçlar Nasıl Düzleştirilir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kıvırcık saçlı meleklerimizin büyük çoğunluğu artık kıvırcık saçtan sıkıldıkları için saçlarının düzleşmesini isterler. Bunun için de kuaförün kapısını aşındırır ya da evde kendi olanaklarıyla saçlarını düzleştirmeye çalışırlar. İşte bu doğal yöntemlerden bazıları da evde kendi kendinize...

Sayfayı Paylaş