gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Maskülen modası 2010

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

maskülen ayakkabı Modayı takip edenler bilir maskülen modasını ama bilmeyenlerimiz için ben açıklayayım. Maskülen modası;erkek kıyafetlerinin kadınsılaştırılmış halidir.Yani bir erkek elbisesini bir kadına yakışacak hale gelmesidir.

Kadınların bazıları erkeksi görünmeyi çok sever.Tarzlarıda genelde pantolon, gömlek,ceket vs...olur.Eğer sizde ''bende o tarzı çok seviyorum'' diyorsanız o halde buyrun diyorum ve maskülen giyimin yeni trendlerini sizlere sunuyorum:)

Çok şıklar değil mi??

Benim tarzım değil ama çok cool oldukları kesin.Eğer bir tarzınız yoksa size bu tarzı önerebilirim.Gerçektende çok şık ve asil.Karizmatik bayanlara önerilir:)

2. esmer şeker

esmer şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hepside süper canım:)

Maskülen modası 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kış modası 2010

Kış modası 2010

koton blazer ceket payetli bluzlar koton çizme kadife çizmeler çizme 2010 Evet havalar hızla soğumaya devam ediyor arkadaşlar kış iyice kendini hissettirmeye başladı son zamanlarda Çoğu yerde uzun kollular giyilmeye bile başladı .Eğer modayı takip eden ve geride kalmamalıyım diyenlerdenseniz eğer şimdi sizlere 2010 kışının en hit olacak parçalarını tanıtmak istiyorum. Öncelikle ilk göze...
  2. 2010'un Trençkot Modası

2010'un Trençkot Modası

uzun ceketler trençkot modası 2010 trençkot 2010 trençkotlar 2009 yılında çok tutuldu bu trençkotlar.Hemen hemen herkezde görüyorum.Çok şık bende var ama bu modelleri görünce yenisini almam gerektiğine karar verdim.:DEşime yine masraf çıktı :DBuyrunuz hanımlar trenç kot modası... Buda çok güzellllll:D Bu beyazına bayıldım.Tam istediğim gibi:DBunu...
  3. 2010 Babet Modası

2010 Babet Modası

2010 babet modası 2010 değişim yılı bence.A' dan Z'ye bir çok şey değişmiş bulunmakta.Herşey daha bir modern ve daha bir çılgın olma yolunda.Bazen de bir bakıvermişsiniz ki herşey çok klasik. 2010 da değişimlerin biri de bence ayakkabılar.İlk örnekle başlayayım; babetler:)İşte 2010 yazında tercih edilecek babetler... Mavi jean altına çok şık durur.:ehi: Herşeye yakışırr:ehi:...
  4. 2010 Etek Modası

2010 Etek Modası

kemerli etekler Yüksek Belli Etekler 2010 da en fazla tercih edilecek etek modellerinden birisi yüksek belli ve dar, vücuda oturan etekler olacak. Renklerde tercihler ise tabi ki bu sezonun moda renkleri arasından yapılmalı; siyah, gri ve lacivert. Yüksek belli eteklerinizi gömleklerinizle ya da renkli atletlerle kombinleyebilirsiniz. Mini Etekler 2009 yazında oldukça çok tercih edilen...
  5. Meleklere 2010 modası

Meleklere 2010 modası

Bu çantadan kuzenimde de var hem kullanışlı hem de rahat.......

Sayfayı Paylaş