gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

matematik hocama aşıktım

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

orta ikiye gidiyorum bir matematik öğretmenimiz vardı adı mehmetti uşaklıydı çok hoş yakışıklı bir adamdı matematiği sevmezdim ama o girdiği için seviyordum meşhur bir sözü vrdı[yok öyle 3 kuruşa 5 köfte ]derdi kimbilir şimdi nerdedir kulakları çınlasın çoğu kişinin olmuştur mutlaka öğretmen aşkı çocukluk işte .....

2. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende de var öyle bir anı hemde daha kötüsü benim milli güven öğretmenim erkek arkaşımdı lisedeyken aman tayini çıktıda uzun sürmedi lisedeydik ozaman çocukmuşuz be ya ama güzeldi herşeye rağmen:D

3. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ay ewet ama ben çok şanslıyım çünkü ben orta sondayken bizim matçi gitmişti ben liseye bi gittim bizim matçi orda çıktı karşıma çok ii anlaşıyoruz resimlerimde resmi var biricik ögretmenimin

4. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar butür şeyler birçoğumuzun başına geliyo.tam yeni büyüme çağında oluyoruz ve duygusal dönem oluyo ... ama en güzel dönemler bence.bazen zor geçiyo belki ama insana acı tatlı da olsa güzel anılar bırakıyo

5. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çok insanın vardır öyle canım eminim bizdede vardı öyle hocaya aşıklar öğrencilik işte :D

6. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lisedeyken bizim sınıfta kızın biri coğrafya hocamız ile çıkıyodu... hoca devamlı kıza bakardı dersin ortasında uzun uzun...bizde hoca dikkati kızda nasıl olsa bizi görmez diye kudururduk :):)

7. maide

maide Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bnimde dersanede fizk hocam çok yakışıklıydı dersnde hiç konşmazdm :)

8. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    herkesin oluyo öğretmenine aşkı

9. siyahbeyaz

siyahbeyaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler öncelikle konu için :)herkes bi şekilde sanırım bu olaya dahil olmuş.
    aşk mı bilinmez tam olarak ama biyoloji öğretmenime olan hayranlığımdan,ek ders olarak da biyoloji görüyodum ve liseler arası yapılan bir yarışamda 3.olmuştum :) tüm sınıfın önünde senden bunu beklemezdim beni şaşırttın tebrik ediyorum demişti :)) benimde boşboğazlığıma geldi ve "herşey sizin için diye bir ağızda söyleyip çok utanmıştım :))) şimdi anımsayınca insan hoş bir tebessüm beliriyo

10. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    oooo olmaz mı full hocalarıma aşık olurdum lise3 e geçtim bazen hala oluyo:D

11. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha herkezin vardır ya ama benim hiç olmadı :D

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben de 7.sınıfta dershanedeki fen öğretmenime olmuştum.Çok yakışıklı ve karizmatik bir adamdı.
    İnanmayacaksınız ama galiba o da bana aşıktı.En iyisi herşeyi baştan anlatayım: Dershanede dersler daha başlamamıştı ve biz bir deneme sınavı olmuştuk.Gözetmen öğretmenimiz de oydu.Benim pek dikkatimi çekmemişti ama o sınav boyunca gözünü benden ayırmadı ve optiği ona verirken ''Optik sende kalacak,onu eve götür''dedi.Ben afallamıştım.O da yanaklarımı sıkıp''Sadece şaka yaptım''dedi ve sınıftan çıkarken''Seni cadı kız seni''dedi ve bu sefer sol yanağımı okşadı.Ve o öğretmen bizim fen derslerimize girmeye başladı.Sınıfta sadece benimle ilgileniyordu.Mesela birşey anlatıyor,sonra da ''Öyle değil mi Yeşim'' diyordu.Bir gün bize deftere yazmamız için bir ödev verdi.Sıraları dolaşıp herkesin ödevlerini kontrol ediyor,defterlere imzasını atıyordu.Sıra bana geldiğinde defterime önce ''Süper'',altına ''Güzel kız'',en altına da ''Bebeğim''yazdı ve ufak bir kalp çizdi.Çok şaşırmıştım ve kulaklarıma kadar kızarmıştı.Yanımdaki kız defterimdeki yazıyı gördü ve hemen bütün sınıfa yaydı.Bütün sınıf bizim sıranın önndeydi.Hocam çok zor durumda kalmıştı.Ne yapacağını bilemiordu.Sonunda ''Ne var bunda,hepiniz benim için öylesiniz''dedi.Ben de içimden ''O zaman neden sırf bana yazdın böyle birşeyi?'' diyordum.İşte o günden sonra ona sırılsıklam aşık oldum. Bir keresinde yanım boşken,o da derse ara vermişken yanıma otursu,kolunu belime doladı ve ''Nasılsın Yeşim?'' dedi.Daha doğrusu bu sarılma işini birkaç kez yaptı.Bir keresinde verdiği ödevi sınıfta sadece ben,iki kız arkadaşım ve bir erkek yapmıştı.O da hepimizi tebrik etmek için tahtaya kaldırdı ve ben hariç herkesin elini sıktı.Sıra bana gelince bana sarıldı ve ''Aferin canım,tebrik ederim'' dedi.Birçok kez de yanağımı okşayıp hatrımı sordu.Ben de utangaç bir kızdım-hala da öyleyim-bu yaptıklarıyla kıpkırmızı oluyordum ama ona güzel gözükmek için dershaneye pek süslü geliyordum.Bahsettiğim öğretmen 25 yaşında bense 13 yaşındaydım.Fen dersim de kötüydü.Aradan 2 sene geçti şu anda lise 1'deyim ve hala onu unutamadım.Şİmdi size soruyorum,bu hoca bana aşık mıydı,değil miydi?

13. rainstar

rainstar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    7.sınıfta ve 13 yaşındaydım.SBS için bir dershaneye yazılmıştım.Daha dershanede dersler başlamadan bir deneme sınavı olduk ve gözetmen öğretmenimiz de oydu(aşık olduğum öğretmen)25 yaşındaydı ve gayet yakışıklı bir öğretmendi.Ama o gün benim dikkatimi çekmemişti.Farketmemiştim bile.Sınav bittiğinde,optiği ona verirken benimle baya bir şakalaştı ve yanaklarımı sıkıp bana ''Hoşçakal güzel kız''dedi.Benim yanaklarım kızardı ve sınıftan çıktım.Zaten iltifat aldığımda hep kızarırım.Neyse,bu öğretmen bizim fen derslerimize girmeye başladı ve ders anlatırken gözünü benden ayırmıyordu.Mesela birşey anlatıyor,sonra da ''Öyle değil mi Yeşim''diyordu.Ben ise bu hocanın bana neden kafayı taktığını hala anlamamıştım.Birgün deftere verdiği bir ödevi kontrol ediyordu.Herkesin defterine bakıyor,imzalıyor ve geçiyordu.Sıra bana geldiğinde benim defterime şunları yazdı: Süper,Güzel kız,Bebeğim. Bunları alt alta yazdı ve en alta da ufak bir kalp çizdi.Afallamıştım ve kulaklarıma kadar kızarmıştım.Yanımdaki kız da defterde yazanları gördü ve bütün sınıfa yaydı.1 dakika içinde bütün sınıf bizim sıranın önünde toplanmıştı.Öğretmenim de zor durumdaydı.Ne yapacağını bilemiyordu.Sonunda ''Ne var bunda,hepiniz benim için öylesiniz''dedi.Ben de içimden o zaman niye sırf bana yazdın böyle birşeyi diyordum.Ve o günden sonra ona sırılsıklam aşık oldum.O da sürekli kolunu belime dolayıp''Nasılsın Yeşim''diyordu ve bana sarılıyordu.Ara sıra elini yanağıma koyup okşuyordu.Bir keresinde verdiği bir ödevi sınıfta ben ve iki kız arkadaşım yapmıştık.O da bizi tebrik etmek için tahtaya kalfırmıştı.Onlara sadece ''Tebrik ederim''derken beni sarılıp yanaklarımdan öptü ve ''Aferin,tebrik ederim Yeşimcim'' dedi. Oysaki fen derslerim kötüydü. Şimdi size soruyorum,bu öğretmen bana aşık mıydı,değil miydi?

matematik hocama aşıktım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Matematiğin güzelliği

Matematiğin güzelliği

9 X 9 + 7 = 88 98 X 9 + 6 = 888 987 X 9 + 5 = 8888 9876 X 9 + 4 = 88888 98765 X 9 + 3 = 888888 987654 X 9 + 2 = 8888888 9876543 X 9 + 1 = 88888888 98765432 X 9 + 0 = 888888888
  2. Aşık

Aşık

Bu kemiği görmek kadına, Bu kemikle oynamak batıl söz söylemeye, bu oyunda birini yenmek o kimseye galip gelmeye, Birtakım aşıkların yanında olduğunu görmek bakire kızlarla evlenmeye delalet eder.Rüyasında aşık olduğunu gören bir kimse bekar ise bir süre sonra gerçekten aşık olacak demektir. Evliyse, kişiyi hayata bağlayacak önemli bir neden ortaya çıkacak demektir.Asik görmek, bir is...
  3. Matematik

Matematik

Hesap öğreticisi görmek hayır ve şerrin fazlalaşmasına, tefrikaya; Bazen bu rüya akla ve hikteme, Matematik öğrenmek ise akıllı ve hikmet ehli biri olmaya delalet eder.Kişinin hayatının akışı ile ilgili bilgiler verir.Rüyanizda kendiniz veya birisi ile matematik problemi çözdügünüzü görmek, bütün pürüzlü islerinizi yoluna koyacaginiza isarettir.
  4. matematik

matematik

bir defterin parası ile 4 kalem,1 kalemin parası ile 10 tane sakız alınabiliyor.1 kalemle 1 sakızın toplam fiyatı 88Kr tur.buna göre bir defterin fiyatı kaç Kr dir
  5. matematik

matematik

matematiği nasıl seveceğim?

Sayfayı Paylaş