gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Mavi beyaz dekorasyon önerileri ile ferah evler

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Mavi beyaz renklerinden faydalanarak elde edeceğiniz huzur verici oda görünümlerine davetiye çıkarmaya hazır mısınız? Birçok mavi beyaz dekor unsuru ve mobilya modeli tercihi ile odalarınızda oldukça etkili ve pozitif etki oluşturabileceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız. Mavinin ferahı ile beyazın safı birleştiği zaman ortaya çıkaracak olan etkiyi görmek için acele edenlerdenseniz aşağıdaki galerimde yer alan birçok örneği göz önünde tutarak seçimde bulunabilirsiniz. 4-vintagehome.jpg Mavi-beyaz-mutfak-modelleri.jpeg

Mavi beyaz mutfaklarda iş yaparken ki iç huzurunuzu hissetmek için üstteki tarz bir dekoratifliğe evinizde yer açma tercihinde bulunabilirsiniz.

mavi-salonlar-1-838x10241.jpg

Mavi ya da lacivert rengin içinizdeki fırtınaları dindirdiği inancındaysanız altlı üstlü ekledüğüm dekoratif görünümler bayılacağınız oda görünümlerine yer açabilecektir.

mavi-salonlar-4.jpg mavi-salonlar-13.jpg

Yemek odası takımı ya da salon takımı tercihinde bulunurken lacivert rengi tercih etme düşüncesindeyseniz alt ve üst resme iyice göz atın. Ya da duvarlarınızda mavi ya da lacivert renk seçerek içinizdeki negatif etkileri yok edebilirsiniz.

mavi-salonlar-19.jpg Mavi-Tonlarında-Ev-Dekorasyon-Örnekleri-15.jpg

Kimi zamanda mavi beyaz dekorasyonda üstteki gibi farklı renklerle bir arada durabilecek dekoratif görünümlere yer açabilirsiniz.

Mavi beyaz dekorasyon önerileri ile ferah evler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük Evlere Dekorasyon Önerileri

Küçük Evlere Dekorasyon Önerileri

küçük evlere dekorasyon küçük evlerde dekorasyon evler için evler için önerileri örnekleri Küçük bir daireniz mi var? Üzülüyorsunuz çok dar diye. ama hayır üzülmeden önce size verecek bir fikrimiz var... Birde bu küçük eve bakın. Küçük olmasına rağmen ne kadar aydınlık öyle değil mi? Umarım bu şirin ec size biraz olsun ilham verebilmiştir....
  2. Beyaz Ev Dekorasyonu

Beyaz Ev Dekorasyonu

Beyaz Ev Dekorasyonu önerilerine ihtiyacım var kızlar evimi bembeyaz istiyorum ama dekorasyonda kararsızım :S
  3. Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum

Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum

Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum sizden ben bu yıl evleniyorum ve evim bembeyaz olsun istiyorum, lütfen bana Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler verin ki bende ona göre evimi dizayn edeyim.
  4. Kırmızı Beyaz Ev Dekorasyon Önerileri

Kırmızı Beyaz Ev Dekorasyon Önerileri

Kırmızı Beyaz Genç Odaları Kırmızı Beyaz Yatak Odaları Kırmızı Beyaz Mutfaklar Kırmızı rengin aşk ve tutkunun rengi olduğunu herkes bilir. Kırmızının tutkusu ile aşkın masumiyeti ile ifade edilen beyaz kombinasyonu ile oluşturulmuş kaliteli oda dekorasyonlarını evlerinizde görmek istemez misini? Evlerinizde dekorasyonda bu renklerden yararlanırken hem saflığı hem de enerjikliği aynı anda...
  5. Marin stili ev dekorasyonundan kesitler

Marin stili ev dekorasyonundan kesitler

Denize ait unsurların bir araya gelerek oluşturdukları Marin stili ev dekorasyonu önerileri arasında bulunan mavi renkli ev dekorasyonları en beğenilen öneriler arasındadır. Denize ait unsurların bir araya geldiği aksesuarlar bu ev dekorasyonunda en çok dikkat çekici unsurlardandır. Aynı zamanda mavi rengin tonlarının odalarda hakim olduğu görünümler marin stilinin beklenilen yansımasıdır. Siz...

Sayfayı Paylaş