gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Mavi sözler....

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mavi ile ilgili güzel sözler mavi sözler maviyle ilgili maviş sözleri sözleri Maviye aşık olanlara özlem duyanlara ve maviden vazgeçemeyenlere mavinin anlamını taşıyan çok güzel bir paylaşımda bulunmak istiyorum
    Maviye sonsuz bir anlam yükleyen mawi ve tüm maviyi sevenler için....

Mavidir; hayallerimiz , özlemlerimiz ,rüyalarımız, ufuklarımızda hicranla tüllenen şafaklar hep mavidir…

Mavidir; hiç gidemediğimiz limanlar ve hiç gelemediğimiz meçhul diyarlar. Mavidir ötesi ve berisi içimiz ve dışımız hep mavi…

Mavidir; içimizde cıvıldaşan nesimi, ruzigarlarla içimize dolan bir lisanı hafi… Mavidir yitiğimiz,mavidir beklediğimiz.Mavidir özlediğimiz.

Mavidir; yüreğimizin rengi en derinlerin ve hep enginlerin rengi…Bir türlü bitmeyen ve kelimelerle yetmeyen ne varsa anlatmaya mukabil bir türlü denk gelmeyen…

Mavidir; kalbimizin derinliğinde içimizi sızlatan,tınlatan nağmeler…

Mavidir; tutku dolu bakışlar, sermesti bezmine alemin uzanan ve hicranları yüklenen ilahi esinti…

Mavi ;bağrına değen insanın ve dokunduğu su kadar berrak ve varlığın kalbine yaklaştığı bir şeydir mavi…

Mavidir; kalbimize dolan üns esintileri ve ardından yasemenliğe dönen iklimi paki…Mavi ruhun rengi…

Mavidir; içimizin kıpırtıları ve tenhalarda saldığımız sedaların çağıltısı...

Mavidir huzurun rengi; bir tatlı huzur Kalamış kadar uzak değildir mavi kadar yakındır…

Mavdir; her sabah alnımızı öpen şafağa karışıp akşamın mavisine kadar boyandığımız eşsiz gün bestesinin adıdır…

Mavi umuttur, mavi hayattır. Mavi candır ,canandır lisanı hafi gibi ruha dolandır.Elbet her şey mavidir…

Herşey bir mavi kadar uzaktır insana, bir mavi kadar yakın...

Alıntı..

Mavi sözler.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavi

Mavi

Mavi renk görüldüğü takdirde, aileniz içinde muhabbetin işaretidir. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sadakâti ifade eder. Rüyada mavi renk görmek , aile hayatında içinde güzel günler geçireceğinize yorumlanır. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sevdiğinize sadık olacağınıza işarettir. Mavi renk, bolluğun ve zenginliğin rengidir. Başkalarının çalışması sayesinde, bol para kazanacaksınız. Huzur, rahat,...
  2. Leman Sam Mavi Tango Şarkı Sözleri nelerdir

Leman Sam Mavi Tango Şarkı Sözleri nelerdir

Sözler konusunda büyük sıkıntı var Leman Sam mavi tango şarkı sözlerini paylaşın lütfen
  3. Mavi Kaptan Şarkı Sözü istiyorum

Mavi Kaptan Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar mümkünse aranızda Mavi Kaptan Şarkısını bilen arkadaşlarım var ise bana bir zahmet bu sayfadan Mavi Kaptan Şarkı Sözü yazabilirler mi acaba?
  4. Sinan Akçıl "Mavi Mavi" Şarkısının Sözleri 2014

Sinan Akçıl "Mavi Mavi" Şarkısının Sözleri 2014

sinan akçıl mavi mavi, sinan akçıl mavi mavi sözleri, sinan akçıl 2014 mavi mavi Sevgili melekler, anlaşılan o ki, Sinan Akçıl yeni çıkaracağı albümde sevgilisi Ebru Şallı'ya olan aşkını anlatacak. İşte yeni albümünde yer alacak Mavi Mavi şarkısının sözleri... Gözlerime bakma bari mavi mavi, Ellerimi tutma boşver, geldi geçti Keşke biri sana bunu söyleseydi, Benden vazgeçmek de zor,...

Sayfayı Paylaş