Mavinin Cazibesi

mavi%20elbise4-1f6.jpg

ayy hepsi güzel ama bunu çok begendim.. tsk..

İlk denemelerin beleş olacak beğenirsem sonradan düşünürüz parayı:D:D

Kesinlikle en sevdiğim renklerdendir hatta benim ilk aldığım abiye kıyafetimde bile tutturmuştum illa mavi olacak diye babacığım canım benim saatlerce benle dolaşmıştı :D:D tabi bulmuştumda gözlerim ela olduğu için mavi ve yeşil renklerini kullanınca gözlerimin rengi değişiyor sanki daha hoş oluyor :) paylaşım için teşekkürler adminim.(aynı konuyu ben açacaktım benden hızlı çıktınız:) )

Kesinlikle en sevdiğim renklerdendir hatta benim ilk aldığım abiye kıyafetimde bile tutturmuştum illa mavi olacak diye babacığım canım benim saatlerce benle dolaşmıştı :D:D tabi bulmuştumda gözlerim ela olduğu için mavi ve yeşil renklerini kullanınca gözlerimin rengi değişiyor sanki daha hoş oluyor :) paylaşım için teşekkürler adminim.(aynı konuyu ben açacaktım benden hızlı çıktınız:) )
Bu konudaki hızıma çok güvenirim şekerhahaha soyadımında hakkını vermem lazım ki verdiğime inanıyorum :tik:
Haklısın bazen giyodiğimiz giysilere göre göz rengi değişebiliyor insanın gerçekten:)

mavi%20elbise4-1f6.jpg
cok güzell rengi desen ayrı bir severim elbiseye de bu renk süper olmuş bayıldım ellerine saglık mavim :)))

Geri