gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Ne Bileyim Ben

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bir zamanlar fırtınalar estirirdim Eskisi gibi değilim şimdi değiştim Kumarım yoktur kavga etmem
    Her gece barlara gitmem
    Ne dileyim ben
    Ah ne dileyim ben

Bir kuş kanatlanır şu gönlümden
    Çırpınır çırpınırda uçamaz
    Gene bir davet çıkarsa senden
    Dönerim bilirsin aşığım
    Aşıklar kaçamaz!

İnsan olmak yetmez yetmiyor zaten
    Süpermen Süpermen olmak lazım bazen
    Nasılda yeniden aşık oldum ben
    Bu sevda bambaşka avare eden
    Ne bileyim ben

Şimdi benim adım ne olur ne olmaz
    Bu işler artık bana inan ki koymaz
    Birinde az muhabbet kiminde naz
    Sende ne var bende biraz
    Ne dileyim ben
    Ah ne dileyim ben

İnsan olmak yetmez yetmiyor zaten
    Süpermen Süpermen olmak lazım bazen
    Nasılda yeniden aşık oldum ben
    Bu sevda bambaşka avare eden
    Ne bileyim ben

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Ne Bileyim Ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Sufi

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Sufi

Hey ya hey ya hey ya Bir denize açılmış sufi Ne sonu var, ne sahili Aşka aşık olmuş o besbelli Deli mi, divane mi? Dance the dance of sufi sophia! Aşka aşık olmuş sufi! Dance the dance of sufi sophia! Sufi sufi sufi sufi sufi Bu sesler bu sözler bizim değil Bunu aşıklar bilir Gül de bir bize, diken de bir Bunu aşıklar bilir Dance the dance of sufi sophia! Aşka aşık olmuş sufi! Sufi sufi sufi...
  2. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Sen ve Ben

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Sen ve Ben

sen ve ben ayni seyleri düsünürken ayni seylere üzülüp ayni seylere sevinirken sen ve ben uuuu anlasamadik gitti sonunda bitti resmin kalsın yeter ben hala yalniz ve çilginlar gibi ben hala yalniz ve çilgin bu gemi nereye nereye gider kimler iner kimler biner bilinmez bilinmez __________________
  3. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Muaf

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Muaf

mfö sensiz olmaz sensiz olmaz mfö Zaman aktı akacak felan Biz sallanıyoruz aman aman Havada duman hayattan muaf Bu sene böyle kalsam ne tuhaf Ben aslında seviyorum dedim mi Zaman aktı akacak felan Biz sallanıyoruz aman aman Havada duman hayattan muaf Bu sene böyle kalsam ne tuhaf Bırakalım artık Ben mi yoksa sen mi daha delisin Sensiz olmaz artık Bunu sende bilirsin Havada duman...
  4. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Mecburen

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Mecburen

Erken kalkmak mecburen İşe gitmek mecburen Eve dönmek mecburen Mecburiyetten Oh sesleri of olunca Her kafadan ses çıkınca Şaşırınca bunalınca Mecburiyetten Mecburen mecburen Mecburen mecburen Mecburen mecburen Mecburiyetten Olan olsun bıraktım Anlamı yok zorlamanın Şans kadere inandım Mecburiyetten Birçok güzeller sevdim Birini biraz fazla Gönül eşit sevmiyor Mecburiyetten Mecburen...
  5. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Mazeretim Var Asabiyim Ben

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Mazeretim Var Asabiyim Ben

Gülmüyor yüzüm Hayat zor oldu Güller susuz Kurudu soldu Tövbe ettim Gene bozuldu Yüreğim yanar Mazeretim var Asabiyim ben Mazeretim var Asabiyim ben Eskidim belki Gönül yoruldu Aşık oldum Soru soruldu Affet beni Kırdım istemeden Yüreğim yanar Mazeretim var Asabiyim ben Mazeretim var Asabiyim ben Boş laf bunlar Hepsi bahane Halim ne kötü Ne şahane Nedir bu böyle...

Sayfayı Paylaş