MEÇHUL'e yardım edecek var mı??

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
MEÇHUL'e yardım edecek var mı??
Meleklerim,başlığı görünce eminim hemen telaşa kapıldınız ama kapılmayın no panik:D:D:D
Benim yardım istediğim konu;ben cennet papağanı aldım ve hakkında netten araştırma yaptım ama pek işime yarar birşey bulamadım.Eğer cennet papağını besleyen yada beslemiş olanınız varsa lütfen bana hakkında bilgi versin.İlkez bir kuşum oluyor hemide papağan :DÇok acemiyim:DYardım lütfen:utan:

:haha: Sadminim ya dalga geçmeyin valla kuş bakımı hakkında hiç bişe bilmiyorum:utan: ama ben bir kuşum aydını ekleyeyim bakim belki yardımı olur:D:D:D

Hayırlı olsun kuzum...Zor bir seçim yapmışsın.Çocukla beraber riskli gibi geldi bana..Netten iyice araştır,baktın olmadı saldım çayıra mevlam gayıra dersin..

Alsaydın ya benim kızım gibi bişey...

Bende muhabbet kusu var canim,yine de birbirlerine beznerlik gosterirler sanirim,yemine suyuna vitaminine dikkat et,kafesini temiz tut,aldigin yerde bilgi vermedi mi,en azindan vitaminlerini vs vermistir sanirim.Benim aldigim yerde hicbir bilgi vermedi daha oncede muhabbet besledigim icin ,onu alayim,bunu alayim diye hep kendim istedim.

Geri