gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

MEÇHUL'e yardım edecek var mı??

Konu, 'Kuş Bakımı' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim,başlığı görünce eminim hemen telaşa kapıldınız ama kapılmayın no panik:D:D:D Benim yardım istediğim konu;ben cennet papağanı aldım ve hakkında netten araştırma yaptım ama pek işime yarar birşey bulamadım.Eğer cennet papağını besleyen yada beslemiş olanınız varsa lütfen bana hakkında bilgi versin.İlkez bir kuşum oluyor hemide papağan :DÇok acemiyim:DYardım lütfen:utan:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
  3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :haha: Sadminim ya dalga geçmeyin valla kuş bakımı hakkında hiç bişe bilmiyorum:utan: ama ben bir kuşum aydını ekleyeyim bakim belki yardımı olur:D:D:D

4. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlı olsun kuzum...Zor bir seçim yapmışsın.Çocukla beraber riskli gibi geldi bana..Netten iyice araştır,baktın olmadı saldım çayıra mevlam gayıra dersin..

Alsaydın ya benim kızım gibi bişey...

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bende muhabbet kusu var canim,yine de birbirlerine beznerlik gosterirler sanirim,yemine suyuna vitaminine dikkat et,kafesini temiz tut,aldigin yerde bilgi vermedi mi,en azindan vitaminlerini vs vermistir sanirim.Benim aldigim yerde hicbir bilgi vermedi daha oncede muhabbet besledigim icin ,onu alayim,bunu alayim diye hep kendim istedim.

MEÇHUL'e yardım edecek var mı?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarım Milyonunuz Var mı?

Yarım Milyonunuz Var mı?

Birgün Müslüman memleketlerinden birinde (Mısır'da) bağımsızlık davası için çalışan liderlerden biri, Mustafa Kemal'i görmeye gelmişti. Kendisine: -"Bizim hareketin de başına geçmek istemez misiniz?" diye sordu. Olabilecek şey değildi ama insan yoklamalarını pek seven Mustafa Kemal: -"Yarım milyonunuz bu uğurda ölür mü?" diye sordu. Adamcağız yüzüne bakakaldı....
  2. van'a nasıl yardım edeceğiz

van'a nasıl yardım edeceğiz

Vrakadaşlarım vanda bulunan depremzedelerin allah yar ve yardımcısı olsun... Çok acı bir olay, Şimdi benim sizlere sormak istediğim Van'da bulunan depremzedelere parasal anlamda nasıl yardım edeceğiz. Oluşturulmuş bir hesap numarası vs var mı ? Nereye para yatıracağız ?
  3. Mesut Yar Düğün Fotoğrafları var mı sizde

Mesut Yar Düğün Fotoğrafları var mı sizde

Kızlar Mesut Yar evlenmiş diyorlar ben onu evli sanıyordum da bir şaşırdım ki sormayın peki kimle evlendi Mesut Yar merak ettim acaba sitenizde Mesut Yar Düğün Fotoğrafları var mı bakak da görek eşi güzelmi:)
  4. hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

nişanlımla 30 tem.da korunmalı ilişkim oldu ve boşalma oldu,ama prezervatifte yırtılmadan korkuyorum ilk 1-2 dakikalık yakınlaşmmız da korunmasızdı.bu süreçten sonra 4 kere düzenli ve normal adet gördüm.15 eylülde de betahcg testimin sonucu
  5. Yardım edebilecek olan var mı?

Yardım edebilecek olan var mı?

Herkese Merhaba. Ben 21 yaşında, üniversite son sınıf olan bir kızım. Annem babam ben 2 yaşındayken ayrılmışlar. Annemle beraber geçen haftaya kadar dedemin yanında köyde yaşıyorduk; fakat evde henüz evlenmemiş olan 40 yaşında bir teyzem de var. Annemle bizi evden attırmak istedi ve türlü yalan dolanlarla annemle beni dedem gözümüzün yaşına bakmadan dışarıya attı. Üstelik ne maddi bir...

Sayfayı Paylaş