gebe
  1. emeltan

emeltan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

meğer 20 gündür ölüymüş :(((((((

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında emeltan tarafından paylaşıldı.

3 ay olmak üzereydi ama bebeğiim 8 haftalıkken ölmüş.20 gün boyunca minicik kalbi atıyor diye sevmişim onu. dün itibariyle ayırdılar cansız küçük bedeninide benden. yıkıldım. öyle güzeldiki onunla herşey.bir masalda böyle bitti.................

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :uhu: canım yaa off yazdıklarını okuyunca yaşadığım şey bi kez daha gözlerimin önüne geldi.Bende seninle aynı durumu yaşadım.Ultrasonla karnıma baktılar ve bebeğinin kalbi hiç atmamış dediler.Ben de yıkılmıştım resmen seni çook iyi anlıyorum bu yüzden.
    Sakın üzülme strese girme sen şimdi lohusa sayılırsın kendine çok özen ve dikkat göstermen gerekli.Nasipse bebeğin tekrar sana gelir üzülme sıkma canını olur mu canım.

Sevgiyle kal...

3. emeltan

emeltan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederimm öyle canım yanıyorki güçlü durmaya çalışıyorum ama yalnız kaldığımda parçalanıyorum.çok sevmiştimmmmmmmmmmmmmmmmmm :..(

4. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    çok üzüldüm emel, allah hayırlısını versin inşallah....umarım en kısa sürede sağlıklı bir hamileliğe ulaşırsın.

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım üzülme desemde ateş düştüğü yeri yakar hesabı bu insanın elinde değil sonuçta bunu anne olan herkes bilir kendi etinden canından kanından bir varlığı içinde yaşatmak...
    Ama lütfen isyan etme şu an canın yanıyor anlıyorum ama bu dünyadaki nasibi o kadarmış bebeğinin..

Rabbine sığın ve eminim ki yine olacaktır sakın umutsuzluğa kapılma bu konuda..

Allah sabır versin sana ve eşine

6. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım benim gerçekten çok üzüldüm.Demekki yaşamı o kadarmış.Rabbim başka acı vemresin.İnaşşalh en kısa zamanda yine anne olur ve sağlıkla bebeğini alırısn kucağına.Herşeyin hayırlısı...

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Uzulma canim,hayirlisi.Benim de arkadasimin ilk bebegi senin bebisin gibi olmustu,simdi iki haftalik cok tatli bir oglu var.Sanada Allah im en kisa zamanda uzun omurlu,hayirli bebisler versin.

8. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    ca nım dirayetli ol allah yardımcın olsun üzülme inşallah yine olucaktır allaha dua et bol bol

9. gül_ecrin

gül_ecrin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar.aranıza yeni katıldım burada ınsan hem rahatlıyor,hem teselli buluyor,bilmediklerini öğreniyor.benimde bir hikayem var.3 sene önce 2 aylık bebişimi düşürdüm.5ay önce ise 3aylık bebişim karnımda öldü.tabi kanamam geldı hemn dr ye gıttık ölmüş dedi.kürtajla aldılar.bebegi incelediler bısey cıkmadı.bizdede bi sorun cıkmadı.ne oldu minik bebişime anlamdım ama ALLAH kimseye yaşatmasın bu durumu.sizede cok geçmiş olsun arkadaslar.şimdi bebiş istiyorum günüme var daha ama burda okuduklarım bıraz hamiş olabılırım dıye düşündürdü beni bel agrısı ve göğüs şişligi var daha adetime 2 hafta var.ilginize şimdiden teşekkler.

10. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim üzülme nolur yeniden olur inşallah Hayırlısı üzme kendini

11. gül_ecrin

gül_ecrin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hamileymişim :):):):)süphelerim dogruymus inş.. bu bebıısıme bısey olmasssdua edın nolur 7 haftalık haftaya 2 aylık yanı.. cok mutlluyumm

12. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    üzülme cnmm rabbim yardım eder inşallah allah sabır versin

13. Lara74

Lara74 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    48
    Yazilarini okurken aglamamak icin zor tuttum kendimi.Ayni durumu bende yasadim 4 kez.Allah sabir versin...

14. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Canım Rabbim sana sabır ve dayanma gücü versin.İnşAllah en kısa zamanda bebişine kavuşursun...

15. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Canım yazdıklarını okuyunca gerçekten çok üzüldüm.Rabbim sabır versin sana...

meğer 20 gündür ölüymüş :((((((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkmenistan'da Çatışma: 20 Ölü

Türkmenistan'da Çatışma: 20 Ölü

Aşkabat'ta kökten dinci militanlarla güvenlik güçleri arasında çatışma çıktığı, 20 polisin öldüğü iddia edildi. bölge halkının haber ajanslarına anlattıkları doğrultusunda verilen habere göre, çatışmalar cuma gecesi çıktı. Halk, polisin çatışma bölgesinde devriye gezmeye başladığını ifade etti, ancak Türkmen medyasında olaylarla ilgili haberler çıkmadı.
  2. Meksika'da cezaevi isyanı: 20 ölü

Meksika'da cezaevi isyanı: 20 ölü

Meksika'da yaşanan cezaevi isyanında en az 20 mahkûmun öldüğü bildirildi. Uyuşturucu çeteleriyle ünlü Ciudad Juarez kenti yakınlarında, rakip uyuşturucu çetelerinin cezaevindeki üyeleri arasında çıkan ve kesici aletler ile ateşli silahların kullanıldığı çatışmada, çok sayıda kişinin de yaralandığı açıklandı. Ayaklanmanın bastırıldığını belirten yetkililer, olay yerine çok sayıda...
  3. Erdoğan G-20 yolcusu

Erdoğan G-20 yolcusu

Başbakan Erdoğan, 1-2 Nisan 2009 tarihlerinde Londra'da yapılacak G-20 Liderler Zirvesi'ne katılacak. Başbakanlık Basın Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada, Başbakan Erdoğan'ın, 1-2 Nisan 2009 tarihlerinde Londra'da yapılacak G-20 Liderler Zirvesi'ne katılmak için 1 Nisan 2009 tarihinde Türkiye'den ayrılacağı ve 3 Nisan günü yurda döneceği bildirildi. G-20 toplantısının, 15 Kasım...
  4. Meğer...

Meğer...

Meğer Ne çok anlamsız gürültü Ne çok boş uğultu varmış hayatımda Meğer Ne çok anlamsız duygular Ne çok boş anılar taşırmışım sırtımda Meğer Ne hasretmişim kupkuru ıssızlığa Kör kütük yalnızlığa Düşünüyorum da Nasıl katlanırmışım bunca kargaşaya Nasıl dayanırmışım, bunca karmaşaya Belki geç oldu ama Yeni yeni başladı aklıma takılmaya Yeni yeni başladım kendime sormaya Acaba Değermiydi...
  5. Bebeğin İlk 20 Günü

Bebeğin İlk 20 Günü

Acaba cidden böyle diyorlar mı :meri:Bir an oğluşum geldi gözümün önüne hahaha İyi gülmeler melekler:ehi: 1 gün böylesi kötü bir başlangıç beklemiyordum oha hortumumu bile kesmişler! meme diye, süt diye birşey varmış nerden nasıl bulunur bu ya? hayattan daha 1 günden soğutacaklar beni 2 gün meme buldum ama bundan süt gelmiyor, emiyorum allah emiyorum, tık yok,...

Sayfayı Paylaş