gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Meğer...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Meğer Ne çok anlamsız gürültü Ne çok boş uğultu varmış hayatımda
    Meğer
    Ne çok anlamsız duygular
    Ne çok boş anılar taşırmışım sırtımda
    Meğer
    Ne hasretmişim kupkuru ıssızlığa
    Kör kütük yalnızlığa
    Düşünüyorum da
    Nasıl katlanırmışım bunca kargaşaya
    Nasıl dayanırmışım, bunca karmaşaya
    Belki geç oldu ama
    Yeni yeni başladı aklıma takılmaya
    Yeni yeni başladım kendime sormaya
    Acaba
    Değermiydi gördüklerim, görülmeye
    Çektiklerim, çekilmeye değermiydi diye
    Acaba
    Değermiydi gittiklerim, gidilmeye
    Döndüklerim, dönülmeye değermiydi diye
    Belki geç oldu ama
    Yeni yeni başladı beynimi kemirmeye

Yeni yeni başladım merak etmeye
    Acaba
    Değermiydi sevdiklerim, sevilmeye
    Nefret ettiklerim, nefret edilmeye değermiydi diye
    Acaba
    Değermiydi yaşadıklarım, yaşanılmaya
    Yaşamak yaşanmaya değermiydi diye

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Acaba Değermiydi sevdiklerim, sevilmeye
    Nefret ettiklerim, nefret edilmeye değermiydi diye
    Acaba
    Değermiydi yaşadıklarım, yaşanılmaya
    Yaşamak yaşanmaya değermiydi diye

sucre canımmm yine harikasınn çok beğendim eline sağlık

Meğer... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nev-meğer

nev-meğer

Dün yine yazdım sana Adresi meçhule bir mektup yolladım aldın mı? Birkaç yaralı söz bende kalan Ne olur bir dinle onların suçu yok Dün yine yazdım sana Umudun peşi sıra birkaç söz yolladım aldın mı? Yarım kalmış, söylenmemiş Belki de bulamayıp seni yine Dönüş yolunda çaresiz Meğer ne çok şey varmış Sana bir türlü söyleyemediğim Meğer ne çok şey varmış Bir kez olsun duymak istediğim...
  2. MeĞer Annem HakliymiŞ

MeĞer Annem HakliymiŞ

ZKC'NİN YENİ KİTABI 'MEĞER ANNEM HAKLIYMIŞ' TÜM KİTAPÇILARDA... Seni doğuracağıma taş doğursaydım... Senin çocukların da aynısını sana yapsın inşallah... Hep babanın tarafını tut sen... Benim günahım neydi de.... Bana anne deme!.. Kanser ettiniz beni... Kızdım mı adım kızdı oluyor... Öleyim de kurtulun benden... Sen de kulağını buraya verme... Gün yüzü göstermediniz bana... Kime...
  3. Meğer Rambo Elma Demekmiş

Meğer Rambo Elma Demekmiş

NE RAMBO'SU ELMA BU ELMA TANKLA HELİKOPTERE SALDIRMAK, BOMBALI OKLA HELİKOPTERLERİ HAVAYA UÇURMAK, 50 KİŞİYİ SİLAHLA TARAMAK GİBİ KAHRAMANLIKLARA İMZA ATAN KORKUSUZ SAVAŞÇI RAMBO’NUN, İSMİNİ TÜRÜ TÜKENMEYE BAŞLAYAN LEZZETLİ BİR ELMA CİNSİNDEN ALDIĞI ORTAYA ÇIKTI. “Rambo”nun yaratıcısı yazar David Morrell, kendi internet sitesinde, yeni kitabı ve ölümsüz kahramanı Rambo’nun doğuş öyküsüne...
  4. Meğer Ne Çokmuşsun Bende

Meğer Ne Çokmuşsun Bende

Meğer ne çokmuşsun bende içimdeki onca kalabalığa rağmen yalnızım... Meğer ne çokmuşsun bende. Sen gittiğini sandın değil mi? Ben de öyle sanmıştım... Ama hayır... Her şeyinle kalmışsın, giden sadece bedenin olmuş. Ruhun bende kalmış, gözlerin bende... Hasretin bende kalmış, özlemin bende... Sen bende kalmışsın, ben yalnızlığın içinde... Gözlerinin karasında şimdi gecelerim... Susuşlarının...
  5. meğersem esnaf mışta

meğersem esnaf mışta

ozan güven ayakkabı mağazası nerede ali ateş güven ozan ayakkabı mağazası 35 numara satan mağazalar mağazasının adı ekranların sevilen yüzü Ozan Güven vakti zamanında bir ayakkabıcıda çalışmış ve ayakkabi satışları ile kadınlarla ilgili ilgnç anılar var...... 'GICIK OLDUĞUMA AYAKKABI SATMAM!' KONSERVATUVAR YILLARINDA HARÇLIK ÇIKARMAK İÇİN BAŞLADIĞI AYAKKABI SATICILIĞINDA 15 YILI DEVİREN...

Sayfayı Paylaş