gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mehir altınımı aldılar hakkım onlara geçer mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar arkadaşlar ben evlendîğim de 2ay eşimın aılesiyle oturduk ve sürekli kavga çıkarıyolardı ve eşım ayrı eve çıkalm dedi ve bi kuru yatak odası mobilyamız vardı onların taktığı altınların bı kısmını bozduralım eşyamızı alalım dedi ve altınları alıp gitti ve bendn habersız babasını arayıp söylemiş ve eşimın babası paraları almış eşimdn bu altınlar mehir benim hakkım onlara geçiyormu bu durumda benim akrabalarımın taktığı para ve altınlarıda alıp kendi kredi kart borçlarını ödemişler ve hala dillerı uzun lütfn cvp

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz, Mihir kadının hakkıdır. Akidde ondan söz edilsin veya edilmesin nikâh sahih olup mihrin kadına verilmesi gerekir. Çünkü Allah Teâlâ. Kurân-ı Kerim'de açıkça kadına sıdak verilmesini (mihir verilmesini) emretmektedir. Kadın mihirini helal etmeden kimse alamaz alsa dahi hayır görmez bu böyle bilinir..

mehir altınımı aldılar hakkım onlara geçer mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 Günde Onu Kıskacına Al!

7 Günde Onu Kıskacına Al!

OYUN PLANIN * Hoşlandığın çocuk hakkında ulaşabildiğin kadar bilgi topla. * Karşı konulmaz bir değişiklik yap. * Kendini olumlu motive et. * Keşfe çık. * Onu ara ve buluşma teklifi et. SİLAHLARIN * Arkadaşların: Her türlü detay için sana ajanlık yapılacak. * Büyüleyici bir görüntü: Başını döndürmek için gerekli. * Cesaret: Sloganın "kazanmak" olmalı. * Kendine güven: İçinden...
  2. onu unutabildiniz mi?

onu unutabildiniz mi?

Barış Manço ne de güzel kızıyor eski sevgiliye: “Unutmak kolay demiştin, alışırsın demiştin, öyleyse sen unut beni, yeter ki benden isteme.” Kolay değil elbette unutmak, ama imkânsız olduğu da söylenemez. Her şeyden önce hakikaten niyet etmek gerekir unutmaya. Ondan sonra herkes kendince unutma teknikleri geliştirebilir. Zamanın üzerine düşen işlevi yerine getirmesi için beklenebilir ya da...
  3. Yüzdeki çiller geçer mi?

Yüzdeki çiller geçer mi?

yüzdeki ciller için krem çil geçer mi çil geçermi Kadınlar çok takıntılıdır bu konuda. Yüzlerindeki o sevimli çiller bile bazen bazı kadınlara itici gelebilir.Oysa o çiller ne kadar masum ve sevimlidir.Yok, ben çilleri sevmiyorum, yüzümdeki çiller geçsin diye ısrar ediyorsanız tamam, size çillerinizden kurtulmanız için doğal teknikler buldum:D Suna Dumankaya yüzdeki çillerin geçmesi için...
  4. Mide Ağrısı Nasıl Geçer

Mide Ağrısı Nasıl Geçer

Mide Ağrısı Nasıl Geçer Konusu bu derten muzdarip olanlar için acil cevap aranan önemli bir sağlık problemidir.Mide Ağrısını geçirmenin doğal yolu hakkında size bilgiler verelim Mide Ağrıları İçin Doğal Çözümler 1-Damla Sakızlı Macun Mide Ağrısı İçin Bir çoğunuz zaten biliyorsunuzdur Damla Sakızlı Macun bu konuda en etkili doğal yoldur heryerde bulabileceğiniz bu mucize karşım mide...
  5. Mide yanması nasıl geçer

Mide yanması nasıl geçer

mide yanması nasıl giderilir mide yanması için Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda mide yanması için yapılması gerekenleri bildiriyor ve mide yanması nasıl geçer diyen tüm üyelerimizin ve misafirlerimizin sorusunu yanıtlıyoruz. Mide yanması tedavi yöntemlerinden biri ilaç tedavisidir. Ya midedeki asidi nötralize eden ilaçlar antiasit ve karbonat ya da midede asit salgısını engelleyen...

Sayfayı Paylaş