gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Mehmet Gümüş - Korkarım Gideceksin

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Korkarım gideceksin Aklım baştan gidecek Eşgalime hüküm koyup gideceksin

Gözümü açıp sana uyandığımı
    Senle kördüğüm olup
    Sana yandığımı
    Unutup gideceksin

Korkarım ardından bakamam
    Dönüşü imkansız yolun
    Gidişi içimi yakar dayanamam

Gideceksin kirpiklerim
    Şahit olacak gecelere
    Susacak kalem sensiz hecelere

Korkarım artık seherleri sana sormaya
    Parmparça kıldığın yüreğimi sarmaya
    Yalnızım yazık gideceksin

Mehmet Gümüş - Korkarım Gideceksin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmetim

Mehmetim

Şehitler ölmez demiştik ya... Sen şimdi öldün Mehmet'im... Sana dağda kurşun sıkanlar, yoluna mayın döşeyenler var ya... Hani bela okuduğumuz... Hani elleri kırılsın dediğimiz... Hani senin gömleğini, ceketini koklarken lanet ettigimiz... Onlar şimdi Mecliste Mehmet'im.. Onların adı şimdi Milletvekili... Biliyorum, kaşlarin çatık şimdi... Biliyorum ruhun huzursuz... Şehit oldum, niçin? diye...
  2. gümüş

gümüş

Gümüş erkek için asalet ve ahlak güzelliğine, kadın için süs ve bezeğe, Gümüş kaptan yemek ve içmek, gümüş işya kullanmak yahut bunların ticaretini yapmak cennete girmeyi gerektiren iş ve amellere, Eyer, süngü, mızrak vs. gibi aletlerin gümüş süsleri düşşmanı ve hasetçiyi kahretmeye, Gümüş para zikir ve tesbihe, gebe kadın için çocuğa, güzel ve etkili söze, ilim ve mala delalet eder. ( Ayrıca...
  3. Gümüş

Gümüş

Gümüş Gümüş, oksitlendiği ve karardığı için saklanmaya uygun değildir. Bu yüzden gümüşlerinizi sık sık kullanın. Gümüşlerinizi saklamak istediğinizde yassı ve kumaş kaplı kutuları tercih edin. Böylece aksesuarlarınızı, toz ve kararmaya neden olan diğer kükürt kaynaklarından korumuş olursunuz. Gümüşlerinizin rengini ve parlaklığını koruması için pamuklu bir kumaş ile temizleyin. Gümüşlerinizi...
  4. Gümüş Kemerler

Gümüş Kemerler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Yasayip gidecek

Yasayip gidecek

Her durakta ölümsüz bir aşk edinecegim Bir bakıştan bir duruştan Çağrışımın sonsuz hazından Unutulmaz bir sevgili daha birakacağım ardımda Belki de yaşanabilecek en uzun serüveni terk edeceğim Daha otobüsün ilk basamağında Kim bilebilir ki? Sonrayı, sonrasını kim bilebilir? Gizli gizli veda edeceğim ona, görmeyecek Ve bu duyguyla burkulmuş yüreğim Otobüs camına bağrında kanlı bir ok ile Bir...

Sayfayı Paylaş