gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Mekanım geniş ama sığamıyorum diyenlere ilginç bir dekorasyon

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

dar mekanlar için ayakkabılık
    Mekanım geniş dublex de oturuyorum ama yinede bi şeylere yer bulamıyorum diyenlere çok cazip bir fikir sunacağım.... Dublex i olupta merdiveni olmayan yoktur; hatta bu merdiven yaptırılırken mekanda daha az nasıl yer kaplar diye büsssürü projeler çizilir.... İşte o projelere bir ek olarak bunu sunuyorum... Bence çok akıllıca düşünülmüş.... Yapılan merdiven aynı zamanda gizli çekmecelere sahip ve bu çekmeceleri en basittinden ayakkabılık olarak kullanabilirsiniz... Özelliklede çok ayakkabısı olup nereye koyacagım diye düşünenlere süper çözüm....
    Umarım sizlerde beğenirsiniz ???
    Sizcede süper bir fikir değil mi ?

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm ellerine sağlıkk harika bi fikirr inş bende öle yaptırıcam ayakkabılarımla başım dertte çünkü :deli:

3. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Sudem ayakkabıları çok seviyorsun galiba :D umarım seninde dublex evin olur ve bu tarz bir merdiven yaptırırsın :D

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok mantıklı yaaa

zeki bi iş gibi geldi bana :D

emeğine sağlık balım

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Beğendim bana da mantıklı geldi :)

6. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  7. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

8. combine

combine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    basamak altı boş kaldığı için esneme yapar.... çok zekice ama reel de kullanışlı değil bence......

Mekanım geniş ama sığamıyorum diyenlere ilginç bir dekorasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mekan Dekorasyonu

Mekan Dekorasyonu

dekorasyon dugun hollanda dugun dekorasyon hollanda düğün salonu dekorasyonu gelin masasi gelin masasi Mekan Dekorasyonu Belki düğününüz şatafatlı, büyük bir balo salonunda belki de kendi mütevazi evinizde ya da küçük bir sahil kasabasının sade mekanında gerçekleşecek veya deniz kenarında dizi dizi koltuklarda oturan misafirlerin önünde dünya evine gireceksiniz. Düğününüz nerede olursa olsun...
  2. ilginç ama gerçek bir sonuç...

ilginç ama gerçek bir sonuç...

Ev telefonunuzun ilk 3 rakamını yazın, (alan kodu kullanmayınız!) · Bu 3 basamaklı sayıyı 80 ile çarpın · 1 ekleyin · 250 ile çarpın · Telefon numaranazın son 4 haneli sayısını ekleyin, .aynı son 4 haneli sayıyı bir daha ekleyin, · 250 çıkartın · 2'ye bölün sonucu kimseye söylemeyin)))
  3. Farklı Geniş Mekan Tasarımları

Farklı Geniş Mekan Tasarımları

geniş mekan mekan tasarımları Başlıkta da gördüğünüz gibi bu mekanların tasarımı alışılmıştan biraz farklı. Çoğu kişi böyle bir tasarım yapmaz kendi evine ama bir alternatif daha sunuyorum size kılar. Farklılık isteyen melekler buraya. :)
  4. küçük ama Sıcacık bir oda dekorasyonu

küçük ama Sıcacık bir oda dekorasyonu

Oturma odası dekorasyonu Küçük ev dekorasyon örneği Evimizde Oturma odası çocuk odasından biraz daha büyük. Ama çocuk odasında balkon olduğu için endişe ediyoruz. Çocuk odası ile oturma odasını yer değiştirsek mi acaba diye düşünüyoruz. Ama çocuk odası küçük ben oraya sığmam güzel olmaz diyordum ki bu küçük oda dekorsyonunu gördüm. Küçük bir oda ama o kadar güzel döşemişler ki bayıldım.
  5. İlginç bir dekorasyon

İlginç bir dekorasyon

Dekorasyon örnekleri Dekorasyonda puantiye Genelde sizinle beğendiğim şeyleri paylaşıyorum ama bu sever ki dekorasyon örneğini ilginç bulduğum için paylaşıyorum. Puanyire modası var ama burda puantiyeler çok yoğun kullanılmış, bu da benim gözümü yordu. Bakalım siz mu puantiyeli dekorasyon örneği ni beğeneccekmisiniz?

Sayfayı Paylaş