melekleeer yardım ediin lütfeen yaa :S sinir oldum.

pelinezgi

Yeni Üye
Üye
melekleeer yardım ediin lütfeen yaa :S sinir oldum.
neva color kullanan garnier altın kumral neva color saç boyası kullananlar garnier saç boyası kullananlar koleston altın sarısı
kızlar saçlarım koyu kumral. uçlarını sarı boyamak istiyorum. kendim yapmak istiyorum çnk çok abartılı istemiyorum zaten şöyle hoş dursun yeter kendim hallederim. aslında uçları açık kumral-sarı arası dursun istiyorum. perçemimide boyarım. ama hangi renk kullanmam gerektiğini çözemedim :( :(:( geçen hafta perçemime biraz koleston açık küllü kumral 8.1 sürdüm kızıl gibi böyle kahwe gibi durdu ne alakaysa sinir oldum :mad: o yüzden hangi boyayı sürmeliyim uçlara ??? not: koleston düşünmüyorum sarı tonuna gitmiyo ya :S

valla cnm lorealin sarı rengini tercih edeceksin ozmn ben loreal kullanıyorum istediğin rengi çıkartıyo :D:D başarılar

ben garnier iç önermem. saçlarımda beyazlar çok olduğu için boyalarla yeterince haşır neşirim. bence en iyi boya koleston, loreal, neva color bile garnierden iyi. saçlarımda renk normalde iyi tutar garnier in bir rengini kullanmıştım kızıl bir şeydi tam isminide hatırlamıyorum saçımda rengi hiç belli olmadı sadece ışıltıları vardı. hiç önermem.

Geri