gebe
  1. pelinezgi

pelinezgi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

melekleeer yardım ediin lütfeen yaa :S sinir oldum.

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında pelinezgi tarafından paylaşıldı.

neva color kullanan garnier altın kumral neva color saç boyası kullananlar garnier saç boyası kullananlar koleston altın sarısı kızlar saçlarım koyu kumral. uçlarını sarı boyamak istiyorum. kendim yapmak istiyorum çnk çok abartılı istemiyorum zaten şöyle hoş dursun yeter kendim hallederim. aslında uçları açık kumral-sarı arası dursun istiyorum. perçemimide boyarım. ama hangi renk kullanmam gerektiğini çözemedim :( :(:( geçen hafta perçemime biraz koleston açık küllü kumral 8.1 sürdüm kızıl gibi böyle kahwe gibi durdu ne alakaysa sinir oldum :mad: o yüzden hangi boyayı sürmeliyim uçlara ??? not: koleston düşünmüyorum sarı tonuna gitmiyo ya :S

2. pelinezgi

pelinezgi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızalr yardım eden yokmu. uçlarıma açık kumral-sarı arası bi boya hangi renkle tutturablrm ???

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    valla cnm lorealin sarı rengini tercih edeceksin ozmn ben loreal kullanıyorum istediğin rengi çıkartıyo :D:D başarılar

4. pelinezgi

pelinezgi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy canım inş olur ya. uçlarıma we perçeme sürcem sadece ztn.

5. lahana.bebek

lahana.bebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uçlarına doğal durması için en fazla 3-4 ton açık boya sür. Teyzem garnier'in boyalarını kullandı ve memnun...

6. nurayn

nurayn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben garnier iç önermem. saçlarımda beyazlar çok olduğu için boyalarla yeterince haşır neşirim. bence en iyi boya koleston, loreal, neva color bile garnierden iyi. saçlarımda renk normalde iyi tutar garnier in bir rengini kullanmıştım kızıl bir şeydi tam isminide hatırlamıyorum saçımda rengi hiç belli olmadı sadece ışıltıları vardı. hiç önermem.

melekleeer yardım ediin lütfeen yaa :S sinir oldum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinir

Sinir

Sinir (damarı) insanınları uzlaştıran kimseye, takvaya, şahit tutmaya ya da baba tarafından akrabaya, Sinirinde ağrı hissetmek üzüntüye, Sinirin kerislemi hasta için ölüme, sağlıklı kimse için işinin bozulmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Sinirli.)
  2. Hadi simdi "SoN" olsun...

Hadi simdi "SoN" olsun...

. . . . . . . . . . . . . İçim Acıyor.. Geçer , Geçer Elbette. Ya Hiç ummadığım bir yerde yeniden sızlamaya başlarsa ? Tadımdın.. Acımdın.. Haydi şimdi son olsun. Senle doğmayan ben , senle ölmeyeyim.. Al acımı giderken.. Ver tadımı silerken.. Ah gönül.. Akıt içine bu sancıyı..! Hak ettin ! Yan için için.. Bir gece bir anlık nefese verirken geleceğimi tıkamamalıydım hayata bu kadar...
  3. benimde bebeğim olsun istiyorum yaa ;((

benimde bebeğim olsun istiyorum yaa ;((

bebeğim olsun istiyorum bir bebeğim olsun erkek istiyorum erkek bebegim merhaba melekler ben bugün aranıza katıldım.üç aydır hamileymişim gibi belirtilerle bekliyorum ama hayal kırıklığı ile karşılaşıyorum :(( bu ay adetim ilk defa gecikti ama malesef geldi tabiki fakat diğerlerinden farklıydı bir günlük normal bir kanama sonra yok gibi üstüne görme dedikleri şeyden şüpheleniyorum ama...
  4. yardım.. :S

yardım.. :S

Normalde 26 günde bir adet görüyorum ben fakat bu ay 30 gün oldu yani 4 gün geçti gecikti halen adet olmadım hafiften karın ağrım da var bilgisi olan var mı neden olmadım daha normal mi bu durum ? Kötü bişeyse diye korkuyorum da.. evli değlim bekarım da ayrıca bunu da belirteyim...
  5. Melekler yardım yaaa

Melekler yardım yaaa

Sitede paylaşılan nisanliklar var nerde satılıyor bu modeler :((

Sayfayı Paylaş