gebe
  1. kübra...

kübra... Forum Okuru

Melekler acaba ben gebemiyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında kübra... tarafından paylaşıldı.

merhaba ben kübra ben 35 günde bir adet görüyorum.ama martla nisan ayı normal 30 gün günde oldu şuan 35 gün olarak hesaplarsak 5 gün adetim gecikti.test yapmadım sizce hamile olabilirmiyim

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz , Siz en iyisi bir test yaptırın,ya da jinekoloğa görünün,bize de mutlu haberi verin...:)

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz ,
    Siz en iyisi bir test yaptırın,ya da jinekoloğa görünün,bize de mutlu haberi verin...:)

4. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    aynı şeyi iki defa yazmışsın titannnnnnnnnnnnnhahaha

Melekler acaba ben gebemiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben yatıyorum(muyum acaba)

ben yatıyorum(muyum acaba)

Akşam annemle babam televizyon seyrediyorlardı. Annem, "Geç oldu," dedi, "zaten yorgunum, ben yatıyorum." Annem kalktı, mutfağa gitti. Çerez-meyve tabaklarını çalkaladı kaldırdı. Sabaha hazır olsun diye çaydanlığı doldurdu, demliğe çay koydu. şekerliğe baktı, dibinde az kalmış, üstüne ekledi. Kahvaltı için buzluktan ekmek çıkardı, akşam yemeşi için çözülsün...
  2. gebemiyim  acaba

gebemiyim acaba

gebemiyim acaba mrhb soruma cevap verirsenniz çok sevinirim adet günüme 2gün kaldı gebelik belirtileri var daha önce düşük yaptım o yüzden gebelik olup olmadıgını şu yönde anlıyorum lekelenme olması gerekiyordu bu sefer olmadı oyüzden bu normalmi onuda bilmiyorum normalinde adetim 25 gün arayla yada 20 gün arayla olurdu bu sefer uzadı yumutlama hesabı yaptım...
  3. Ben Geldimmm Melekler...:)

Ben Geldimmm Melekler...:)

selamm ben beyza site çooook hoşuma gitti renkli capcanlı bi yer...:clapping: beni de alır mısınız aranızaa :mery:
  4. Kızlar acaba ben hamilemiyim yardım

Kızlar acaba ben hamilemiyim yardım

ben bi hafta önce test yaptm ve testte 2. çizgi silik çıktı ve pazrtesi gün doktora gttim ve kan testinde 32,93 çıktı ama açık renkte kan geliyo bu ne demek sizce hamile değilimdir diye çok korkuyorum 5 ay öncede kürtaj olmuştum
  5. hamilemiyim ben acaba

hamilemiyim ben acaba

Meraba banada yardimci olurmusunuz?Esimle yumurtlama döneminde birlikte olduk ve 2 haftadir kasiklarimda agri ve siskinlik ,Göhüslerimde aci var midem bulaniyodu basim donuyo son 2,3 gundurde belirtiler kayboldu adetimin gecikmedinede 4 gun var sizce hamile olabilir miyim lütfen cevap verin

Sayfayı Paylaş