gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Melekler ayna silmenin püf noktaları neler?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ayna silme teknikleri ayna nasıl silinir ayna parlatma teknikleri hakkında bilgiler burada. Merhaba Melek'ler... Bu gün temizlik hakkında püf noktalar önerisi merakım uyandı:) Az önce sizlere nasıl toz alınır diye mobilya cilası önerileri adlı konu açarak sordum. Şimdi ise ayna parlatma tekniği hakkında bilgiler rica ediyor ve ayna temizliği konusunda ki deneyimlerinize dayanarak, ayna silerken nelere dikkat etmeli diye soruyorum:D Ayna temizliği deterjanımızdan gayet memnunum ama piyasada bulunan cam bezi ürünleri yapışyor, diğer kumaş bezlerde tüy bırakıyor. Ki benim ayna konusunda aşırı hassasiyetim var aynalar parıl parıl parlamalı. Siz ayna silerken ne kullanıyor sunuz? Önerilerinizi bekliyorum Melek'ler:D [​IMG]

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ben önce normal pamuklu bezle ıslaklı kirini alıyorum ve sonra 'da cam sille siliyorum gayette güzel parlıyor camlarım :D

3. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    canım eski bir havlunu sadece ayna için kullan.farkı görüceksin.önce biraz su yada camsille ıslat sonra havlu ile sil.leke ve tozdan eser kalmıyor.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ama pamuklu bez ve havlu kendi tüyünü bırakmaz mı? Ben sildiğimiz bezin tüyünü bırakmasından sıkıntılıyım:S Fikirleriniz için tşkler kızlar:)

5. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım hiç tüy müy kalmıyor.Parıl parıl parlıyor.Kadife gibi olan havlulardan değil eski tip havlulardan kullan farkı görüceksin

6. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    pencerelerin önce kirini aliyorum bilasik limonlu bilasik deterjaniyla
    sonra cam ilaci sIKIyorum ve gazete kagidiyla yapiyorum piril piril parliyor....

normal mutfak roller kagidiylada yapyiorum oda iyi oluyor

ve plazma bezleri var onlarda piril piril parlatiyor yani cam ilaciyla...

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tşkler kızlar :) Bu eski havluyu bir deniyecem inş olur:) Ben aynaların üzerinde, sildiğimiz bezin tüyünün kalmasına takıntılıyım:) Ama sanırsam bu eski havlu ve plazma bezleri işe yarayacak gibi :) Olmadı yine eski sistem gazete :D:D

8. cam temizlii

cam temizlii Forum Okuru

Kizlar ben 1litreye 3 corba kasigi sirke koyuyorum . Sonra gazete kagidiyla cam ve aynalari silince iz leke gibi bisi kalmio
    ;-) denemenizi oneririm :-D

Melekler ayna silmenin püf noktaları neler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. titiz meleklere Temizlikte püf noktalar

titiz meleklere Temizlikte püf noktalar

Biz bayanların ömrü temizlik yapmakla geçiyor nerdeyse...Pratik önerileri aklımızda tutarsak belki zamandan tasarruf eder ,daha az yoruluruz... Çaydanliginizin içinde biriken kireç tortusunu temizlemek için, 15 dakika kadar içinde sirke kaynatin. • Sürahinizin dibi kir tutmus ise, içine bir avuç tuz ile sirke koyup çalkalayiniz, tertemiz olacaktir. • Bakir kaplarinizi parlatmak için bir bezi...
  2. Dondurma Yemenin Püf Noktaları nelerdir?

Dondurma Yemenin Püf Noktaları nelerdir?

Dondurma Yemenin Püf Noktaları nelerdir bilen var mı? aman dondurma yemenin püf noktalarıda olurmuş demeyin varmış bende yeni duydum da nelermiş işte onu bilmiyorum :)
  3. İnternetin Püf Noktaları nelerdir?

İnternetin Püf Noktaları nelerdir?

selam arkadaşlar ben internette bişey ararken fazla zaman geçirmemek ve arama yapmanın püf noktalarını öğrenmek istiyorum. acaba internetin püf noktaları nelerdir diye bilgi verebilir misiniz bana
  4. aşure yapmanın püf noktaları nelerdir?

aşure yapmanın püf noktaları nelerdir?

Aşureyi sadece aşure ayında değil yılın her döneminde yiyebiliriz çünkü çok seviyoruz :D Yalnız her defasında tutturamıyorum. Tecrübeli olanlarınız bana aşure yapmanın inceliklerini anlatabilirmi acaba ? Duzcınız olurum vallahi :D
  5. zayıflamanın püf noktaları neler

zayıflamanın püf noktaları neler

Zayıflamak istiyorum ama bir yerlerde yanlış yapıyorum herhalde. Nasıl zayıflayacağım ben, var mı zayıflamanın püf noktaları ? Nelere dikakt etmem gerekiyor :(

Sayfayı Paylaş