gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Melekler Bunlardan Birini Eşlerinize Hediye Olarak Alabilirsiniz

Konu, 'Moda Güncel' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Erkeklere hediye Erkeklere tatil için hediye

Eslerinize sicak yaz aylarinda giymeleri icin bu sortlardan alabilirsiniz kizlar.Güzel bir jest olur:)Hemde sicaklarda bunlarla daha rahat edeceklerdir.Bütceyede uygun sanirim.Öyle cokda pahali olmayanlardan begenebilirsiniz.Umarim bu jestiniz geri dönüsümlü olur sizede bir hediye gelir esinizden :D:D Hanimlar hep bakimli , şık olmak ister.Bakimli, şık giyinmek icinde dolap biraz dolu olmali :) Bu hediyelerin arkasi kesilmesin derseniz sizinde ufak hediyeler alin.

SadmiN bunu beğendi.
Melekler Bunlardan Birini Eşlerinize Hediye Olarak Alabilirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşimin bir melek olmasını istiyorum

Eşimin bir melek olmasını istiyorum

"Eşim çok iyi bir insan. Ah! Şu huyu da olmasa bir melek. Amaa! O huyu beni deli ediyor." diye sızlanır kimi eşler.Eşlerinin bütün güzel hasletlerini o tek huyun arkasına hapsederler. Beyaz sayfaya değil, üzerindeki siyah noktaya dikkat kesilirler. Dikeni görür, arasındaki gülü görmezler. Bülbülün sesine kulak tıkar, karganın "gak gak"larına bayılırlar. Eşini, dokuz...
  2. Anneme ne hediye alabilirim?

Anneme ne hediye alabilirim?

Anneme ne hediye alabilirim? Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi anneler günü yaklaşıyor ve ben bu sene anneme çok güzel ve anlamlı bir hediye almak istiyorum ancak hediyemi seçerim diye şimdiden sizlerden anneler günü için hediye önerilerini bekliyorum:)
  3. Eşime Sevgilime Ne Hediye Alsam Diyorsniz Buraya Melekler!!!!!

Eşime Sevgilime Ne Hediye Alsam Diyorsniz Buraya Melekler!!!!!

esime ne hediye alabilirim esime ne alsam esime nasil süpriz yapabilirim Hepimizin sordugu soru, esime / sevgilime ne hediyesi alsam, cok sira disi, yada komik hediye arariz bazen.... iste size bir kac öneri benden :) Sira disi bir Mauspedine ne dersiniz? Yada sesiniz kayid edebilgidiniz bir saat, her sabah sizin sesinizle uyanmasi icin.... Yada sarki söylemeyi seviyorsa, ona süngerden...
  4. 14 Şubat İçin Eşinize Sevgilinize Ne Hediye Aldınız Melekler ?

14 Şubat İçin Eşinize Sevgilinize Ne Hediye Aldınız Melekler ?

Sevgili melekler, her ne kadar bir kısmımız tarafından kabul edilmese de dünyada 14 Şubat tarihi kabul edilmiş bir gün ve pek çoğumuz bu günü öyle ya da böyle kutlayacağız. En umursamazlarımızın bile içten içe hediye beklediği bu günde, siz eşlerinize / sevgililerinize ne hediye aldınız söyleyin bakalım ? :D:D
  5. Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

sevgililer günü hediye önerileri, sevgililer günü hediyesi, sevgililer gününde ne alınır Belki yeni bir sevgiliniz var, belki de artık eşinize yıllardır hediye almaktan artık ne alacağınızı bilmez bir durumdasınız. Bay ya da bayan farketmez, bu makalemiz, sevdiğine hediye seçmekte zorlanan herkes için yazıldı. Kadınlara hediye ve erkeklere hediye önerilerimizle aşağıdaki makalede...

Sayfayı Paylaş