gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Melekler en şık bayanı seçiyoruzzzzz

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Evet kızlarrr en şıklarımızı secelım bakalım kımın gözunde hangı unlu şık hangı ünlü rüküş aslında rüküş konusuna ayrı topık lazım ama neyseeee onuda ayarlarız hahaha şimdiden kahkahalarınızı duyuyor gibiyim....

TİTAN ve ASLIMOZUM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Rüküşlük konusunda Yıldız Tilbe nin tahtına kimse oturamaz:D:D

tuqqce, smiley, TİTAN ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    en şık bayanlar bence beren saat ve sinem kobal rüküş ise bülent ersoy:d:D

ARZUZU bunu beğendi.
  4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ben hürremi cok sevıyorum cok guzel bır kadın ama guzellık konusunda eda taspınardır tam bı ıkoncan ama rukusluk ceylandan baska kımse ustlenemez :D:D

ARZUZU ve smiley bunu beğendi.
  5. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

rüküşlük konusunda hülya avşar,yıldız tilbe,bülent ersoy belki düşünsem daha vardır :)) güzellik asillik ne giyse yakışan cinsinden seçmek istersem tabiki SILA..... ve gülben ergenin tarzına bayılıyorum ben yaaa sanırım tarzımız benziyooo gözlerimizde aynı ondan :p yaşına başına göre süper diyebilceğim 2 hatun var biri ajda pekkan diğeri nebahat çehre bu ikiside çok şıklar yaşlarına göre harikalar :D:D

ARZUZU bunu beğendi.
  6. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha katiliyorum sana Mawim hahaha

ARZUZU ve tuqqce bunu beğendi.
  7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bence yildiz tilbe ve tabikii bulent ersoy cok rüküs..

ARZUZU bunu beğendi.
Melekler en şık bayanı seçiyoruzzzzz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şık melekler için bayan şapka modelleri

Şık melekler için bayan şapka modelleri

Byan şapkalrı bayan şapka modelleri.Meleklerim bazı hanımlar satın almak yerine emek verip yapmayı tercih eder şapkasından atkısına kazağından çorabına örüp giymeyi emek verip bişeylerin ortaya çıkması hoşuna gider işte burda emek verip yapmak isteyenler için el örgüsü şapka modellerini paylaştım çok şık şapka modelleri sizler için burada melekler
  2. MeleklerMekanı'nın En Şık Meleğini Seçiyoruz !

MeleklerMekanı'nın En Şık Meleğini Seçiyoruz !

yep yeni bir yarışmay ile karşınızdayız melekler :mendil: yeni yarışmamız için sevgili gamselim teşekür ederiz :) yarışmamıza gelince.. MeleklerMekanın En Şık Meleğini Seçiyoruz :eller: yapmanız gereken çok basit en sevdiğiniz, en beğendiğiniz, size en yakışan yada hoşunuza giden kıyafetinizi kombinleyip bana özel mesaj ile ulaştıracaksınız melekler :D:D isterseniz üzerinize...
  3. Melekler Mekanı En Şık Meleğini Seçiyoruz Anketi

Melekler Mekanı En Şık Meleğini Seçiyoruz Anketi

evet melekler geçtiğimiz hafta sizlere duyurusunu yaptığımız Yarışmamızın anketine başlıyoruzzz:mendil: Birbirinden güzel resimler karşısında hangisine oy vereceğinizi şaşıracaksınız :eller: yarışmamızın Birincisine 10.000 rep ve Meleklermekanının En şık Meleği ünvanı yarışmamızın ikincisine 5.000 rep yarışmamızın üçüncüsüne 2.000 rep ve yarışmamıza katılan bütün meleklerimize ise...
  4. Melekler Mekanı En Şık Meleğini Seçiyoruz Sonucu

Melekler Mekanı En Şık Meleğini Seçiyoruz Sonucu

Geçtiğimiz hafta sizlerin oyuna sunduğumuz yarışmamız bugün itibari ile bitti melekler :D:D ama işlerimin yoğunluğundan ben siteye geç geldiğim için oy vermeyi unuttum :utan: :D:D şimdi gelelim birinci açıklamayaaa :D:D 3. Resim ile 14 oy alarak Birinciliğe kapan sevgili arkadaşımız Gamselim ::first: :cheer2::horn: kendisineee 10.000 rep ve Meleklermekanının En şık Meleği ünvanı gururla...
  5. En Şık Gömlekler Burada Meleklerim

En Şık Gömlekler Burada Meleklerim

şık elbise modelleri, gömlek modelleri, gömlek modeli, Süper şık, cok deyişik, Gömlek modelleri sunuyorum simdi size meleklerim... Ister kot üzerine ister kumas pantolon yada şık bir etek üzerine sec, sec giy meleklerim.... Iste size yeni sezon bayan gömlek modelleri...

Sayfayı Paylaş