Melekler mekanında kim olmasa buranın tadı çıkmaz :D

Pasaklı Tanrıça

Yeni Üye
Üye
Melekler mekanında kim olmasa buranın tadı çıkmaz :D
evt başlıktanda anlaşıldığı gibi kim olmasa buranın tadı çıkmaz :D tamam site güzelde gözünüz girince bi chat sayfasında birini görmek ister bi bakar dimii :D :D şimdii üzülmeyeyim diye ben okadar kişi arasından beni unutursunuz diye kendimden başlıyorumm hıhhh :D :D :D (ben olmasam sitenin pon pon kızı küçüğü gülüüüüüüü neşesi vıdııı vıdddıı sı olmaz :D aynı bir evde evin neşesi çocuksa melekler mekanının çocuğuda benim öyle dimiiiiiiiiiiiii ? ) :) :)
Sorumu yanıtlayın ilk sonra kendi yorumunuzu yazınn hıhhhhhh :D :) :) :) :)

Ehh tabi ki sen olmasan olmaz pasaklı :D:D Hep titizlerle olmaz ki arada pasaklıda lazım elbette :D:D

Benim cevabım aslında hiç biriniz olmasa olmaz olacak ama buda çok politik bir cevap gibi geldi :D düşünüyorum, düşünüyorumm ama yinede aynı fikirde kalıyorum :D Neyse bir kıyak geçim de Sadmin olmasa olmaz diyim bari mi :D:D

anammmmmmmmmmm kimleri sayam gı çok çok çok yaw mutlum yafrim pelinim hayalim yusram pasim ruyam anam noli gı ilililililili:D:D:Dhahahahandanca olmadan olurmu gı anam k,mse olmasa olmaz meçhul gul aussie pasaklı anammmmmmmmmmmmmm noli hahahahah

Son düzenleme:
orkide adamı öldürürsün anam noli gı da ne hahaha
buarada farkettim ki bensiz tadı yok hiç bişeyin :D:D:D
ben cvp vermiom anacıım herkesin yeri ayrı :):):)

yaa benim kistem çok kabarık hadi başlayayım..
pasika
kar_tanesi
lamiya
elmalı_kurabiye'm
...
diye devam ediyo
haa bide pasaklım var dabi onsuz olmaz
aslında bensiz heç olmaz:D

valla herkezin yeri ayrı gözüm herkezi arıyo:Dama son zamanlarda mutlulukla firari_melekle çok iyi oldu aram sohbet muhabet çok güzel onları çok seviyorum tabi hercai,pasaklı:D,şiker,elmalı_kurabiyem,yanlız melek,edalıgelin,gül hanım yaa işte böyle gidiyo unuttuklarım kırılmasın lütfen!!:):)

Geri