gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

melekler size bi soru

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Doğmayıp ölen doğupta ölmeyen peygamberler kimlerdir bakalım kim bilecek cevabını

FiRaRi_MeLeK ve siyahinci50 bunu beğendi.
  2. siyahinci50

siyahinci50 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    eşim ve çocuklarımın oldu heryerde yaşarım
    doğmayan peygamberimiz hz.adem,doğupta ölmeyen de hz. isa doğrumu acaba ? ben doğru oldunu düşünüyorum:)

FiRaRi_MeLeK bunu beğendi.
  3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Bende öle biliyorum.İlk peygamberimiz Hz.Adem anne baba olmadan doğup , ölen peygamber.Hz.İsa anneden doğup ama ölmeyen peygamber.

siyahinci50 bunu beğendi.
melekler size bi soru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kizlar Sİze Soru Bİ ErkeĞe ilk Baktiğinizda Neye Dİkkat Edersİnİz

Kizlar Sİze Soru Bİ ErkeĞe ilk Baktiğinizda Neye Dİkkat Edersİnİz

kızlar ilk neye dikkat ederler erkek Kızlar size soru bi erkeğe ilk baktığınızda neye dikkat edersiniz Ben göslerine ve gülüşüne bakarım sizzzzzzz
  2. bi kaç soru size çok kolay

bi kaç soru size çok kolay

1- Yorgun bilgisayarlar acıkınca ne yerler. 2- Ne kadar yağmur yağarsa yağsın daha fazla ıslanmayan nedir. 3- Bir matematik kitabı diğer matematik kitabına ne demiş. 4- Hiç soru sormayan ama devamlı cevap bekleyen nedir. 5- Yağmur düşerken yükselen nedir. 6- Türkçe de en sık yanlış okunan kelime hangisidir 7- Bütün gün boyunca aynı soruyu sorup her seferinde farklı cevap aldığımız soru nedir....
  3. melekler; cildimde sorun var bi öneri lütfen...

melekler; cildimde sorun var bi öneri lütfen...

ben çok açık tenliyim ve cildim de sivilce oluşumuna biraz müsait ama tatile çıkana kadar cildimde hergangi bi sorun yoktu tatilde sıcak güneş ve nemin etkisyle yüzümde sivilceler oluşmaya başladı ve hala şuanda da sorun mevcut cilt temizliği için rosensenin temizleme köpüğünü tonik olarak saf gül suyu ve nemlendirici olarak da günde bi kere tamamen doğal olan bi nemlendirici kullanıyorum...
  4. Şimdi size bi soru muskat nedir kızlar ?

Şimdi size bi soru muskat nedir kızlar ?

Kızlar muskat ne demek allaşkına bi kaç yerde karşıma çıktı bana detaylı bilgi ve muskatın ne olduğunun anlatılmasını rica ediyorum. Eeee emredecek halim yok dimi :D:D:D:D:D:D
  5. meleklere bir sorum olacak bi bakarmısınız

meleklere bir sorum olacak bi bakarmısınız

benim gögüslerimin arası terlediğinde aşırı derecede kokuyor böyle bir sorunu olan varmı yardımlarınızı bekliyorum:hıms:

Sayfayı Paylaş