gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Melekler, Size Göre Kürtaj Etik midir ?

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kürtaj etik midir kürtaj etik mi

Sevgili melekler, bazen istenmeyen gebelikler sebebiyle kürtaj yapılabiliyor ülkemizde. Tabi bunun bir zaman sınırlaması var. Ancak bu kürtajlar zaman içinde pişmanlığa, vicdan azabına, iç yarasına sebep olabiliyor.
    Bebek sahibi olmak istemeyen ya da buna hazır olmadığını hisseden çiftlerin bu kararı sizce ne kadar doğru ? Sizce kürtaj etik midir ? Kürtaj bir cana kıymak mıdır, yoksa istenmeyen ve buna bağlı olarak çeşitli yönlerden eksik yetiştirilecek bir insana baştan geçit vermemek midir ?

Yorumlarınızı, görüşlerinizi paylaşırsanız seviniriz...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bunun Türkiye için cevaplanmasınrın daha doğru olur diye düşünüyorum. Yada şöyle açıklamak daha mantıklı olacaktır.
    Eğer istem dışı bir gebelik ise ( tecvz, ) gibi alınması kesinlikle doğrudur. Onun haricinde Türkiye şartlarında ekenomik olarak zar zor evlenmiş ve çok fazla borcu olan kişilerin de bunu yaptırdığına şahit olmuşluğum var. Bana göre bu çiftlerin kendi düşünceleri doğrultusunda yapacakları birşey. Şartlar oluşmamışsa bence aldırılabilir.

Melekler, Size Göre Kürtaj Etik midir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkekler melek mi sizce?bir bakalım:)

erkekler melek mi sizce?bir bakalım:)

sevgili melek arkadaşlarım aşaşğıdaki yazıyı okuyun ve cevap verin bakalım sizcede erkekler bir melekmi ???hadi bakalım :):):) İSTE ERKEKLERIN BİRER MELEK OLDUĞUNUN KANITI... Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düsürür. "Aman tanrım" diye bağırdığında bir peri belirir ve "Ne diye bağırıyorsun?" der....
  2. Erkekler melek mi sizce?

Erkekler melek mi sizce?

melekler aşaşğıdaki yazıyı okuyun ve cevap verin bakalım sizcede erkekler bir melekmi ??? hadi bakalım ....................... İSTE ERKEKLERIN BİRER MELEK OLDUĞUNUN KANITI... Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düsürür. "Aman tanrım" diye bağırdığında bir peri belirir ve "Ne diye bağırıyorsun?" der....
  3. Her Anne Adayı Kanunlara Göre Kürtaj Olabilir mi ?

Her Anne Adayı Kanunlara Göre Kürtaj Olabilir mi ?

kürtaj, ne demektir, bebek aldırmak hakkında, hangi şartlarda, ne zaman, yasakları varmı, engel olan durumlar nelerdir Her isteyen istediği zaman kürtaj olabilir mi ben bunu merak ettim meleklerim ve araştırmaya karar verdim. Diyelim ki istemsiz hamile kaldınız bu bebeği aldırmanız gerekiyor ama unutmamalı ki kanun var adalet var hangi şartlar altında bu kürtajı gerçekleştirebilirsiniz ?...
  4. Saç Kremi Sizce Saçı Döker mi Melekler ?

Saç Kremi Sizce Saçı Döker mi Melekler ?

saç kremi saçı döker mi saç kremi zararlı mı Kadınların büyük çoğunluğu saç kremi kullanımının saçı döktüğüne inanır melekler :) Acaba bu gerçekten doğru mudur yoksa kulaktan kulağa yayılan yanlış bir bilgi mi ? Saç kremleri ile ilgili bilmediklerinizi bu yazımızda öğreneceksiniz. İşte saç kremi zararlı mı sorusunun cevabı... Saç kremlerinde fark yaratan şey, her bir bileşenin kullanım...
  5. Sizce Kürtaj Etik Midir

Sizce Kürtaj Etik Midir

Kürtaj Etik Midir? son zamanların oaly konusu olan kürtaj sizce etik midir doğru mudur? Bu konuda sizlerin görüşü nedir?

Sayfayı Paylaş