gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

Meleklerım yarın ıs görüsmem var....

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

Hayırlı geceler meleklerım, yarın 07.12.11 almanya saatı 9´da tr saatı 10´da ıs görüsmem var.
    Bu ıse gırmeyı cok ıstıyorum. ınsallah hersey yolunda gıderde orada ıse alınırım.
    Benım ıcın dua edermısınız?

Edersenızde etmesenızde sımdıden allah c.c. Sızden razı olsun

hayırlı geceler

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

kizz cücükümm :kiss: la yarin ayin 8 degilmi :D rabbim insallah yardimcin olur yaninda olur sansli günün olurda kaparsin isi canim benimm

3. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    rabbim hakinda hayirli olani nasip etsin
    Amin

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

cücükkk noldu nasil gecti görüsme insallah hayirlisi neyse o oldu canim...

5. cücük

cücük Forum Okuru

iyi gecti aslinda ama benden sonra bir kac kisiyle daha görüseceklermis, haftaya persembe deneme calisacagim eyer hosuma giderse onlarinda ben hosuna gidersem insallah alinacagim ise. hayirlisi olur insallah...
    Sagol canim Allah c.c. senden razi olsun

Meleklerım yarın ıs görüsmem var.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler yardım :(

melekler yardım :(

şu an öylesine yanlsızım ki öylesine çaresiz inanın şu mesajı yazarken ağlıyorum ne yapacağımı bilemiyorum resmen yaşamım avuçlerımın arasından kayıp gidiyor daha öncede yazmıştım annem hasta diye birazda olsa toparladı gerçi ben göremedim ama telefonda sesi iyi geliyor ben şu an sivasdayım okul için tekrar geldim vizelerim vardı ama öylesine yoruldum ki melekler iteleye iteleye bir şeyler...
  2. Meleklerden yardım istiyorumm

Meleklerden yardım istiyorumm

meleklerden yardım MELEKLER BEN ARALIK AYINDA EWLENİCEM BÜYÜK Bİ İHTİMALLE DE GÜN ALABİLİRSEK 27 ARALIK ERTESİ GNDE BALAYINA ÇIKMAYI DÜŞÜNÜORUZ,,,KAYAK MERKEZLERİNE GTMEK İSTEMİORUM.SİZCE NEREYİ TERCİH ETMELİYZ. ANTALYA O MEWSİMDE NASIL OLUR BİLENİNİZ WARMI?:d014:
  3. yardım melekler

yardım melekler

sevgili melekler ; ben sanırım birine aşık oldum sabah akşam onu düşünüyorum.Rüyalarıma bile giriyo napcam ben böyle :) acaba ona duygularımdan bahsetsem mi ??:d040:
  4. yardım edın melekler:)

yardım edın melekler:)

ben cok kararsız kaldım köşeli koltuk takımı mı alsam yoksa klasık koltuk takımızdan mıı aama köşelide cok ısıtıyorum ama kullanışlımıı:( yardımlarınızı beklıyorumm
  5. Melekler yardım edermisiniz..

Melekler yardım edermisiniz..

Az önce tahlil sonuçlarımda nucleus boyanması görülmüştür diye yazıyordu.Bunun ne deemek olduğunu bilen varmı.??

Sayfayı Paylaş