gebe
  1. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43

Meleklerıme layık bileklikler....

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında gülfem_MG tarafından paylaşıldı.

işte bu yılın guzel bıleklıklerinden bir kactane...

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 19 Kasım 2011
  2. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
Meleklerıme layık bileklikler.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bileklikler

Bileklikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. En Yeni Bileklikler Burda Melekler :)

En Yeni Bileklikler Burda Melekler :)

Bileklik Bileklik modelleri bileklikler yazın cıvıl cıvıl renklerine ayak uydurmak için bu En Yeni Bileklik modellerini görmeleri gerek melekler. Yazı ben çok seviyorum rengarenk her yer her şey ee kıyafetinden tut ayakkabısına bilekliğinden tut çantasına kadar herşey renkli ve cıvıl cıvıl meleklerler :) En Güzel Elbiselerinize En güzel çanta ve ayakkabılarınıza en güzel ve tamamlayıcı...
  3. Dekoratif Ayna Modelleri...Meleklerimizin Evlerine Layık....

Dekoratif Ayna Modelleri...Meleklerimizin Evlerine Layık....

Ayna Modelleri Dekoratif Aynalar Her eve lazım bu aynalar hem şık hem dekoratif....Kim istemezki değilmi ama...Tam meleklerimizin evlerine göre...Evinizin havasını değiştirecek bu aynalar...Beğeneceğinizi umut ediyorum...Bunlar az geldiyse işte daha fazlası için ...
  4. İşte Meleklerimize Şık Bileklik Modelleri...

İşte Meleklerimize Şık Bileklik Modelleri...

Bileklik Modelleri Şık Bileklikler Kıyafetinize uygun şık görünen bu bileklikleri sizler için paylaşıyorum .Gece elbiselerinizle muhteşem uyum sağlayacak bileklikler....Umuyorum beğenirsiniz....
  5. Meleklerimiz İçin Tuğralı Altın Bileklikler

Meleklerimiz İçin Tuğralı Altın Bileklikler

Bu konu; altın bileklik modelleri hakkında bilgi vermektedir. Altın takı hem göze hemde kulağa hitap ediyor.Biz bayanlar takı takmaya özelliklede altına çok meraklıyızdır.Altın takmayı seven meleklerimiz bu konumuz sizler için.Çok şık hem altın hemde tuğralı birbirinden güzel bileklik modellerimiz takı tasarım bölümümüzde

Sayfayı Paylaş