gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Melek'lerin beğenisine; kırmızı notebook

Konu, 'Meleko Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kırmızı notebook Las Vegas'ta tanıtımı yapılan kırmızı ve şık desenleri olan notebook, Hewlett Packard, moda tasarımcısı Vivienne Tam tarafından tasarlanmış ve tam tamına 1000 adet üretilmiş Melek'lerim:)
    Bu mini notebookun rengi ve mause da bana göre oldukça şık. Notebook almak isteyenlerin ve şıklığına düşkün olan Melek'lerimizin, beğenisini kazanacağına eminim :) Çünkü ben bayıldım da :D:D

Sevgilerimizle...

Meleklermekani.com

sugar_kiz ve SadmiN bunu beğendi.
  2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    off off off kine offf:D:Dkırmızı olurda beğenilmezmi adminim bende bayıldım giittii...

Melek'lerin beğenisine; kırmızı notebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dualarımız kabul oldu Melek'ler.

Dualarımız kabul oldu Melek'ler.

Sizler öyle bir mucizesiniz ki, sanki ''Meleklermekani'' ismine uysun diye yer yüzünde ki tüm görünen Melek'ler sizlersiniz ve bu site sizlerin mekanı ki, sizler buraya üye oldunuz. Yıllar önce, sevgili arkadaşım Sadmin ''bu sitenin adı ne olsun'' diye sorduğunda, direk ''Meleklermekanı'' olsun demiştim. Ve ben yıllardır, gerek çette, gerek ise yazdığım konularda sizlere hiç fark etmeden,...
  2. Notebook Sehpalı Diz Minderi

Notebook Sehpalı Diz Minderi

notebook sehpalı diz minderleri, modelleri, renkleri hakkında bilgiyi burada bulabilirsiniz Kuşkusuzdur rahatlığı tartışılmazdır tabiki. bende siz meleklere bu minderlerden paylaşmak istedim.Hem görünüşü hoş duruyor hemde kullanışı birde fiyatı.. 35 TL..
  3. Arkadaşlar Notebookta Bluetooth Nasıl Açılır?

Arkadaşlar Notebookta Bluetooth Nasıl Açılır?

Merhaba arkadaşlar aranızda Notebookta Bluetooth açımı konusunda bilgisi olan kişiler var ise o arkadaşlarımdan yardım istiyorum acaba Notebookta Bluetooth Nasıl Açılır?
  4. facebook beğenileri nasıl iptal edilir

facebook beğenileri nasıl iptal edilir

Arkadaşlar gıcık olduğum biri var ve ona verdiğim tüm face beğenilerimi geri almak istiyorum.Nasıl yapabilirim bunu, bana yardım edermisiniz?

Sayfayı Paylaş