gebe
  1. Ausencia

Ausencia Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    18

Melekler'in Sinema Dünyası

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında Ausencia tarafından paylaşıldı.

Herkesin hayatının bir döneminde büyük keyifle izlediği , hatta 3-5 kez izlediği filmler vardır. Hem izlenmesi için tavsiyede bulunacağımız filmleri burada paylaşıp hem de kendi enler listemizi yazabiliriz.
    Benim içim ;

Guguk Kuşu ve Jack Nicholson performansı müthiştir.Hala izlemeyen varsa mutlaka izleyin derim.

Çok ses getirmese de Artur Millerin eserinden senaryoya uyarlanan The Crucible - Cadı Kazanı filmide benim için tam seyir keyfidir.

Konusu ve içerdiği mesajlar ile Ölü Ozanlar Derneği ;

Hemen hemen tüm D.Lynch , Stanley Kubrick ve Tarantino filmlerinide hayatınızda bir kez olsun izleyin bence.

Şİmdilik bu kadar , dilerim sinema sevenler beni bu konuda yalnız bırakmaz.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hep duymuşumdur Açlık Oyunları .. geçen gün izleme fırsatım oldu tavsiye ederim ..

3. Ausencia

Ausencia Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    18
    Bu serinin kitaplarını okumadım , büyük bir hayran kitlesi zaten film çıkmadan varmış.
    Bana biraz twilight havasını çağrıştırdığı için henüz izlemedim , sadece fantastik olması değil de ... ama bir ara izleyeceğim mutlaka.

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Açlık Oyunları serisini okudum, bana gayet vasat geldi. Zaten fantastik filmlerden de pek hoşlanmam, ancak bu türü sevenler için cazip olabileceğini düşünüyorum..

Melekler'in Sinema Dünyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinema

Sinema

Bakınız; Sahne.Rüyada sinema ile ilgili bir şey görmek, sevdiğiniz insanlarla güzel vakit geçireceğinize işaret eder. Rüyada sinema ile ilgili bir şey görmek, sevdiğiniz insanlarla güzel vakit geçireceğinize işaret eder. Kalabalık yerden gelecek haber, söz, konuşmadır.Rüyada bir sinemada filim seyrettiginizi görmek, son zamanlarda çok tembelce vakit geçirdiginize, islerinize ilgi duymadiginiz...
  2. Nick Dünyası

Nick Dünyası

nick dünyası 2010 ¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨)RüYaM¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨) u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u) Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR! Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim. Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan...
  3. Avatar dünyası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. 2008in Sinema dünyası

2008in Sinema dünyası

Genel olarak filmlere bakıldığında karşımıza çıkan tablo şu; Devam filmleri, uyarlamalar ve yeniden çevrimler ağırlıklı çok fazla özgün hikayeye rastlanmayan bir yıl bıraktık geride. Ocak ayını her zamanki gibi tempolu şekilde açtık. Hem de Oscar ödüllerinin gölgesinde. Romanya’dan gelen süpriz “4 ay, 3 hafta 2 gün” ile yılı karşılamış olsak da, filmin dünya üzerinde topladığı ödül ve...
  5. Inci dünyası

Inci dünyası

inci dünyası BAYANLARA EN ÇOK YAKIŞAN TAKILAR ARASINDA İLK SIRALARDA ŞÜPHESİZ İNCİ BULUNUYOR...ASALETİ ZARİFLİĞİ İLE BİR BAYANA UYUM SAGLAYABİLECEK HARİKA TASLAR...İŞTE İNCİLERDEN OLUSAN KOLEKSİYON BUYRUN...

Sayfayı Paylaş