Meleklermekanıyla tanışmam...

ukalayazar

Yeni Üye
Üye
Meleklermekanıyla tanışmam...
Blog yazarıydım zaten...
Öyle nette ilginç şeylere bakarken falan meleklermekanını gördüm.Bir süre öyle takip ettikden sonra birazda burda yazıp çizmek istedim.Malum buraya sadece kızlar girince yazılıp çizilecek konu sıkıntısı da olmaz.Üstelik biz kızlar galiba birazda birbirimizin açıklarından ders alırız , günün birinde o duruma düşeceğimizi düşünüp yardım ederiz bazen de nefret ettiğimizz hemcinslerimize türlü entrikalar düzeriz...

BEN YAPMAM DEMEYİN ŞİMDİ...
Hepimiz biraz da cadıyız....İnkara gerek yok.Hepimiz aynı b*kun lacivertiyizz işte.Ama işte bunun bile iyi yanları var...

Bu siteye üye olmamın bir sebebide birazcık aşk özürlü olmam.Hani şöyle birilerine akıl fikir danışsam , buranın meleklerinee sorsam napsamm yeaaa dostum desem fena mı olur ...

neyse ilk seferlik uzatmayalım...Hoş mu geldim bilmiyorum ama burayı hoş buldum gerçekten...

hoşgeldinn canımm benimm...danış tabi her zaman biz burdayızz bidenem...

Selamlar Ukala Yazar,

Ukala yazarsa böyle yazar oooo yeah :D Aramıza hoş geldin. Aslıda standart çizgilerin dışında yaşıyoruz hepimiz. Hepimiz biraz cadı, hepimiz biraz ukalaaa. Kendimize söylemesekte aslında, daha değişik karaktrleriz. Kimbilir, belki internet yada bu site, yada bloglar bunu en bariz olarak ortaya koyuyor. Görsellik yok. :) Hadi bakalım görelim kalemini :)

Merhabalar aramıza hoşgeldin diyerek klasik cümlelerle devam etmek istiyorum.Blog yazarının hemde ukalasınında aramızda olması bizleri mutlu eder:D.Ukala yada mütavazi hiç farketmiyor her insanın diğer bir insana verebileceği mutlaka birşeyleri vardır bizler senin paylaşımları en azından ben merakla bekliyorum:)

valla bende sizden gelecek cevapları, fikirleri, tavsiyeleri çok merak ediyorum daha şimdiden.danışılacak o kadar konu, yazılacak o kadar çok şey var ki...erkeklerin olmadığı bir yer bulmak süperr oldu ayrıcaaa

Geri