gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Melih Görgün - Yoksun

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Nerdesin gülüm aramadin ah gecelerce,Yalan deil ölürüm 3güne kalmaz bu derdimle..Gücüm yetmez sana beni sensiz birakma,Yeni geldi aklim basima... Yoksun yoksun kaçinci mevsim gecti Yollar bitti kaç yil gecti hasret
    Yanimda yoksun yoksun gözümde yaslar bitti sana yanmisim yanlizim bu defa bittim ahh..
    Yalnizim eser rüzgarlarla günahlarla
    Yalan deil kalmisim tek basima bu odalarda
    Gücüm yetmez sana beni sensiz birakma
    Yeni geldi aklim basima
    Yoksun yoksun kacinci mevsim gecti
    yollar bitti kaç yil gecti hasret yanimda yoksun yoksun
    Gözümde yaslar bitti
    Sana yanmisim yalnizim bu defa bittimm..

Melih Görgün - Yoksun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melİh GÖrgÜn-14 Bahar

Melİh GÖrgÜn-14 Bahar

melih görgün 14 bahar indir melih güngör 14 bahar indir görgün mp3 güngör mp3 mevsim geçti Saçlarıma Vurdu ayrılık ayları Bir seni çok sevdim bir de baharları Bir seni özledim Bir seni bekledim Unuttum gidenleri Gidenler dönmüyor geri Yollarıma çıkma Çıkarsan hiç acımam Gözlerime bakma Bakarsan dayanamam Bilirsin sen beni Ne çok sevdim seni Ah seni bekleyeli Kim bilir kaç Bahar...
  2. Melih Görgün - Yalan

Melih Görgün - Yalan

sordu bu nasıl sevda aramızda sıradağlar-uzaklar,uçrumlar insanlar dedim yüreğim yüreğinin yanında ister dağlar uzaklar insanlar olsunlar bu dünyada sevenlar masallarda kavuşurlar paylaştığımız zamanları biriktirdim senin için gezdiğimiz o yerlerde ağlıyorlar bizim için X2 yalan yalan bende kalan aşkın için zaman zaman söylüyorlar unutmuşum diye X2 yalaaan __________________
  3. Melih Görgün - Vedalar

Melih Görgün - Vedalar

melih görgün vedalar vedalar bitsin elvedalar melih görgün video Sana Kaç mevsimdir hasretim Kaç mevsim daha yolunu beklerim Sana kaç desemde bu sevdadan Beni dinleme yanar yüregin Bende Bu kader varken bende bu simsiyah Nasilda aglamasin yüregim bulutlarla Vedalar vedalar bitsin elvedalar Yüzümde ellerin ellerinin izi var Gözümde hasretin hasretinin resmi var Bu saatten sonra aglasam kaç...
  4. Melih Görgün - 14 Bahar

Melih Görgün - 14 Bahar

Saçlarıma vurdu ayrılık ayları Bir seni çok sevdim Bir de baharları Bir seni özledim Bir seni bekledim Unuttum gidenleri Gidenler dönmüyor geri Yollarıma çıkma çıkarsan hiç acımam Gözlerime bakma bakarsan dayanamam Bilirsin sen beni ne çok sevdim seni Ah seni bekleyeli belki 14 bahar geçti Saçlarıma vurdu ayrılık ayları Bir seni çok sevdim Bir de baharları Bir seni özledim Bir seni...
  5. Melih Görgün resimleri

Melih Görgün resimleri

melih görgün resimleri melih güngör görgün fotoları melek resimleri melek kimdir

Sayfayı Paylaş