gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Meraklısına kısa boylu ünlü kadınlar listesi

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kısa boylu ünlü kadınlar kısa boylu ünlüler kimler

Gün içersinde bir misafirimiz kısa boylu ünlüler kimler diye merak etmiş ve bizden bu konuda kısa boylu ünlü kadınlar listesi istemiş. Bizde bu rica üzerine elbette ki meraklandık ve hangi ünlü kaç boyunda diye bir araştırma yaptık. Bakın ünlü güzel kadınlar arasında kimler kısaymış Melek'lerim :)

Meraklısına kısa boylu ünlü kadınlar listesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa Boylu Erkekler Hor Görülüyor

Kısa Boylu Erkekler Hor Görülüyor

kısa boylu erkek ünlüler kısa boylu ünlüler erkek erkekler boyu Son bir araştırma uzun boylu erkeklerin, kadınların ilgisini daha çok çektikleri için, çocuk sahibi olma açısından kısa boylu hemcinslerine kıyasla daha şanslı olduklarını ortaya koyuyor. Kadınlardaki bu eğilim günümüzde bile erkekler üzerinde evrimsel bir baskı oluşturabilir. Daha önce gerçekleştirilen bir araştırmada,...
  2. Kısa boylu olanlar yaşadı...

Kısa boylu olanlar yaşadı...

New York'taki Albert Einstein Tıp Fakültesi'nde yaşlılık üzerine araştırma yapan uzmanlar, kısa boylularda yaşlanmayı yavaşlatan bir gen buldu. İnsanoğlu tarih boyunca daha uzun yaşayabilmenin sırlarını araştırdı durdu. Beslenmeden egzersize, yaşam tarızndan genetiğe kadar çok sayıda sav öne sürüldü. Ancak son yapılan araştırma genetiği diğer savların bir adım önüne geçirdi. İngiliz...
  3. Kısa boylu güzeller

Kısa boylu güzeller

kısa boylu ünlüler kısa boylu mankenler en manken en manken türk ünlüler Kim demiş illaki mankenler uzun boylular güzel diye Birazdan resimlerini paylaşacağım güzeller dünyada birçok kişinin hayranlık duyduğu erkeklerin beğendiği kızların örnek aldığı kişiler ve erkekler tarafından da oldukça seksi bulunuyorlar
  4. Kısa Boylu Ünlüler kimler merak ediyorum

Kısa Boylu Ünlüler kimler merak ediyorum

Kısa Boylu Ünlüler kimler diye bir merak uyandı içimde az önce acaba boyu kısa olan ünlüleri biliyor musunuz diye size bir yazayım sorayım dedim :)
  5. Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Pantolon Giymeliler?

Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Pantolon Giymeliler?

kısa boylu kadınlar nasıl pantolon giymeli kısa boylu kadınlar için pantolon Sevgili melekler, günümüzde rahatlığı sebebiyle kadınların en çok tercih ettikleri giyim parçalarının başında pantolonlar geliyor. Pek çok değişik modelde tasarlanan pantolonlar, kadınların gece ya da gündüz kombinlerinde yer alıyor. Pantolonlar seçilirken, vücut tiplerinin dikkate alınması gerekiyor. Zira uzun...

Sayfayı Paylaş