gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Meraklısına sonbaharla ilgili güzel sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sonbaharla ilgili sözler sonbahar ile ilgili güzel sözler
    Sonbahar'ın hüznü, bu gün tüm ruhunuzu kapladı mı? O zaman bu hüznü sözlerinize ekleyin ve bu gün sonbaharın hüznünü arkadaşlarınızla paylaşın diyor ve sizlere hüzün sözleri konu paylaşımımızdan sonra sonbahar ile ilgili güzel sözler aktarıyoruz Melek'ler.

Sana dökülen gözyaşlarını…
    Bir sonbahar kurumaz hiç kaldırımlar, belki anarsın
    Hep nemli gözlerimi…
    Buğulu camlara karalarken tarihi, sensiz buz kesmiş
    Kalbimi anarsın…

rüya oLmalı gördüğüm
    ßeLki de beLki de hiç uyandırmamaLı
    Sonbahar sonbahar olmalı
    sebebi sebebi sonbahar

Belki bir sonbahar hatırlatır beni sana
    Yapraklar koparken dalından bir bir,
    O apansız kopuşumuzu hatırlarsın…
    Esen rüzgârlarla savrulurken uzaklara
    Nasıl savrulduğumuzu hatırlarsın
    Bizi ayıran rüzgâra karşı koyamayışımızı…
    Başka diyarlarda bakarken pencerenden ufuklara,
    Yağan bir yağmur hatırlatır belki de

Meraklısına sonbaharla ilgili güzel sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meraklılarına anlamlı kapak gibi güzel sözler 2013

Meraklılarına anlamlı kapak gibi güzel sözler 2013

anlamlı sözler uzun uzun ve anlamlı sözler Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında! Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey...
  2. Ağlamakla ilgili güzel sözler

Ağlamakla ilgili güzel sözler

ağlamakla ilgili sözler ağlamakla ilgili güzel sözler ağlamaklı ağlamak ile ağlama ile Kimse üzüntüden ağlamasın demek isterdim ama hayat bazen insanlara karşı her zaman adil davranmayabiliyor farklı durumlar olaylar karşısında bazen hepimiz gözyaşlırımızı tutamadığımız anlar olabiliyor işte o durumunuzu yansıtan gözyaşlarıyla ağlamakla ilgili güzel ve özlü sözler arayanlar için burun...
  3. İyimserlikle İlgili Güzel Sözler

İyimserlikle İlgili Güzel Sözler

İyimserlik Sözleri İyimserlik İle İlgili Güzel Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda gerek Facebook sayfanızda gerek ise msn iletilerinizde arkadaşalrınız için yazacağınız iyimserlikle ilgili güzel sözler paylaşıyoruz. -İyimserlik, alimleri cahillerden ayıran farktır. ( Chilon ) -İyimser, yaranın üstünde artık kabuk, kötümser de kabuğun altında yine yara görür. ( E. Schröder )...
  4. Meraklısına Cahit Sıtkı Tarancı'nın Güzel Sözleri

Meraklısına Cahit Sıtkı Tarancı'nın Güzel Sözleri

Cahit Sıtkı Tarancı Sözleri, Cahit Sıtkı Tarancı'nın Güzel Sözleri, Benim de şiirlerini beğendiğim ve ömrü boyunca farklı akımlardan etkilenipte, asla bir akıma bağlı kalmadan şiir yazan ünlü şair Cahit Sıtkı Tarancı sözleri sunmak istiyorum sizlere bu yazımızda Melek'lerim. Güzel sözler arayan tüm arkadaşlarımız, Cahit Sıtkı Tarancı güzel sözleri inanın aradığınız ve güzel diye kafanızda...

Sayfayı Paylaş