gebe
  1. esmarnztrk

esmarnztrk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

meraktan ölmek üzereyim

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında esmarnztrk tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım benim bir sorum olacak cevaplarsınız memnun olacağım,reglim 5 gün gecikti,şiddetli bel ağrısı yorgunluk ve halsizliğim var sürekli uyumak istiyorum evde test yaptım negatif çıktı,bugün doktora gittim gebelik belirtileri bunlar dedi,ultrasonda birşey göremedi,kan testi istedi yaptırdım sonucu 6.09 çıktı doktor bir hafta sonra gel dedi şidi varmı yokmu anlamadım,doktor teorikte yok dedi ama bildiğim kadarıyla 5 i geçtiğinde var oluyordu,çok merak ediyorum ne olabilir bir hafta nasıl geçer...

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    herşey olabilir cnm kötü bişi olmasında inş :D dış gebelik olabilir kese vardır bebek yoktur yada bebek vardır amna daha görunemiycek kadar küçüktür eyer istiyorsan inşallah hamilesindir :D:D

3. üzümgözlüm

üzümgözlüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim bir arkadaşımda senin gibi olmuştu ilk gitmesinde yok dediler değerin düşük dediler ama bir hafta sonra arkadaşım tekrar gitti değer yükselmiş hamilesin dediler eğer haftaya gittiğinde değerinde yükselme olursa gebesindir. hayırlısı inşallah

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Tamamdır kesin hamilesin gibi görünüyor güzel haberlerini buradan duymak isteriz :) Bizi habersiz bırakma lütfen.

5. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    ben sana malesef yardimci olamicam bu konularda bilgim yok

6. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    ne güzel meleğim ya.inşallah hamilesindir.bende 3 aydır istiyorum ama olmuyor...sonucun gelince bizede haber wer.

7. bkmdgryl

bkmdgryl Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    merhabalar arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.arkadaşın dediği benimde başıma geldi bugün hem hamile oldugumu öğrendim,hemde betahcg degerimin düşük oldugunu ;(( moralim çok bozuk uykuda tutmuyor benim gibi olupta burada paylaşan birilerine ihtiyac duydum.cuma günü tekrar gelmemi ve bhcg degerlerimi ölçtürmemi söyledi doktor sanırım beklemek kadar kötü bişey yok.hakkımızda hayırlısı ama kürtaj olmaktanda çok korkuyorum.;((((

8. tugce01

tugce01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Slm melekler bende aranıza yeni katıldım ama müthiş bir site :) adetime daha on gün var yumurtlama 9 ocakti hafiften bulantım oluyor gibi birde ara ara kasık ağrısı acaba psikolojik mı 1,5 yıllık evliyim inşallah hamileyimdir artık bekleyemiyorum kan tahlili yaptırsam belli olur m acaba :d040:

9. essenn

essenn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    266
    Ödül Puanları:
    0

hoşgeldin canım.On gün var diyosun benim bildiğim kadarıyla adetine 3-4 gün kala öğrenebilirsin kanda..Bu belirtileri hemen hemen hepimiz yaşıyoruz.Biraz daha bekle canım inş. hamilesindir.

meraktan ölmek üzereyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eşi ölmek üzere olan bir erkeğin duygudolu sözleri

eşi ölmek üzere olan bir erkeğin duygudolu sözleri

duygu dolu sözler kimsede olmayan sözler duygu dolu sozler muzur mesajlar Sonsuz Sevgiyle.. Seni ezberlemeye çalışıyorum.. Kendini bana bırak, senden alabileceğim hiç bir şey yok, hele senin haberin olmadan asla.. Gözlerine dokunmak için ne kadar uzun zamandır bekliyorum, biliyor musun? Ya saçlarını koklamak için. Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha güzel. "Böyle kokmayı nasıl...
  2. Merak

Merak

İlim ve sanatla ilgili olanlar için bilginin artmasına ve yeteneğin gelişmesine; kendisini ilgilendirmeyen konulara merak sarmak boş ilgi alanlarına yönelmeye yahut birinin dedikodu yapmasına delalet eder
  3. Ölmekteyim

Ölmekteyim

Öldü.... Iki dakika önce............................ Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!? Öldü dedim ya size! Tam da iki dakika önce.. Sevadadan mı? değil... Hayat kavgası mı? hayır! Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi!! Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim? Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep.. En sonunda başardı: Ne istedi ruhundan? Neden kıydı?...
  4. secdede ölmek

secdede ölmek

bu kişi... secde halinde iken Rabbine kavuştu.. hemde nerede biliyor musunuz? Sevgili Peygamber efendimizin mescidinde... Medinede, Mescid-i Nebevide... Allah rasulunun yanı başında... kaldırıldığında gözlerinden süzülen yaşlar halıyı ıslatmış olduğu halde... ne diyebilirim ki... kelimelerin iflas ettiği demdir bu dem!
  5. ölmek üzere olan eş ve ona yazılan bir mektup

ölmek üzere olan eş ve ona yazılan bir mektup

eşe mektuplar eşe mektup ölen mektup ölen şiir evlilik yıldönümü mektubu Seni ezberlemeye calisiyorum. Kendini bana birak senden alabilecegim hicbir sey yok hele senin haberin olmadan asla. Gözlerine dokunmak için ne kadar uzun zamandir bekliyorum biliyor musun? Ya saclarini koklamak için. Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha güzel. "Böyle kokmayi nasil basariyorsun?" derdim...

Sayfayı Paylaş