gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Meral Okay'ın eşini anlattığı mektup

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Meral Okay'ın eşini anlattığı mektup da neler yazıyor arkadaşlar o mektubu paylaşmanız mümkün mü

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Meral Okay'ın eşini anlattığı mektup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehit eşi mektubu

Şehit eşi mektubu

şehit eşleri şehit eşinin mektubu Sevgilim ; Ölüm denen o yoğun, kör karanlığın kederini, kahredici yalnızlığını ancak ben gibi ayrılıklara mahkum edilenler bilir. Sen kahpe kurşunlarıyla son nefesini verdiğin gün ben de dilimi mühürledim. Baban "vatan sağ olsun, bir evladım daha var, o da feda olsun" diye ağlarken, 7 aylık oğlunu "emanetin" diye kalan son gücümle sıkı...
  2. Meral Okay eşi

Meral Okay eşi

Meral Okay eşi kimdir lütfen bana Meral Okay eşinin kim olduğunu yazın merak ettim
  3. Meral Okay'ın Eşi Kimdir ?

Meral Okay'ın Eşi Kimdir ?

Meral Okay eşi Meral Okay eşi Kimdir Yaman Okay Kim Bir süredir tedavi gördüğü akciğer kanserine dün yenik düşen Meral Okay'ın eşi de kanserden hayatını kaybetmişti melekler. Meral Okay'ın eşi usta aktör Yaman Okay idi.. Yaman Okay Doğum Tarihi :1951 - Giresun Vefat Tarihi : 19 Şubat 1993 Yaman Okay;İstanbul Tiyatro, Sinema ve Dizi Oyuncusudur.. 1951 yılında...
  4. Meral Okay'ın Yazdığı ve Oynadığı Diziler

Meral Okay'ın Yazdığı ve Oynadığı Diziler

Meral Okay dizileri Meral Okayın yazdığı diziler Meral Okayın Dizileri Dün akciğer kanserinden hayata gözlerini yuman ünlü senarist ve oyuncu Meral okay'ın yazdığı ve rol aldığı dizilerin isimleri şöyle melekler .... Meral Okayın Rol Aldığı Diziler; Bir Bulut Olsam (2009) , Koltuk Sevdası (2001), Yeditepe İstanbul (2001), İkinci Bahar (1998), Meral Okayın Senaryo Yazarlığı...
  5. Meral Okay'ın eşi Yaman Okay'ı anlattığı yazı mektup

Meral Okay'ın eşi Yaman Okay'ı anlattığı yazı mektup

Meral Okay'ın eşi Yaman Okay'ı anlattığı yazı Meral Okay'ın eşine mektubu Geçtiğimiz gün kaybettiğimiz ünlü senarist ve oyuncu Meral Okay'ın eşi Yaman Okay için yazdığı ve eşini anlattığ mektubu siz sevgili melek'lerimiz ile ve misafirlerimizle paylaşıyor ve Meral Okay'a Allah'tan rahmet diliyoruz. İşte Meral Okay’ın eşi Yaman Okay'ı anlattığı o yazı: "Yaman benim eski...

Sayfayı Paylaş