Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

slm, iyi pazarlar arkadaşlar...
Ütü yapıyordum sıkıldım ve terledim biraz mola vereyim dedim, iyiki burdasınız....

Lovely hadi bakalım kan testinide yaptır da kesinlik kazasın hamişliğin...

naber samyyy, hep burdasın falla işlerini kim yapıyo :dil:
iyiyim bebişim ne olsunn burdayım 7 24 burdayım valla forumu koruyorum kızz beni sistemden atmıyo yaaa ondan sürekli burda gözüküyorum ben kendimi giriş yaparken beni tanı yaptırdım sitede istediğim kadar bişi yapmasamda atmıo beni ben zaten bu aralar pek iş yapmıyorum oda ayrı bi durum

Hah şuna bak tembel, bütün gün evdesin bide benden ütü istiyosun, kıoz bi hafta sonumuz var,onu da ütü temizlik geçiriyoruz.. :croc:
yaaa ütüyü sen yap yeter geri kalan işleri ben yapıyorum zaten

iyiyim bebişim ne olsunn burdayım 7 24 burdayım valla forumu koruyorum kızz beni sistemden atmıyo yaaa ondan sürekli burda gözüküyorum ben kendimi giriş yaparken beni tanı yaptırdım sitede istediğim kadar bişi yapmasamda atmıo beni ben zaten bu aralar pek iş yapmıyorum oda ayrı bi durum

yaaa ütüyü sen yap yeter geri kalan işleri ben yapıyorum zaten

Geri kalanı yapacaksan tamam, gönder ütüleri :pasi:

Evde testin varsa bi tane daha yap, ikinci çizgi yine varsa o zaman daha pozitif aklaşabilirsin bu işe, ama en garantisi kan testi yaptır ve meraktan kurtul...
malesef evde başka testim yok olsa zaten hemen yapardım benimde içim rahatlardı internetten araştırdım kimi 14 günde geçer iğnenin etkisi diyo bende doktorumu aradım izine çıkmış asistanıyla konuştum iğneden dolayı pozitif olabilr mi diye yok olmaz öyle bişey dedi bilmiyorum ama bu iğnenin karışımındada hcg hormonu varmış

malesef evde başka testim yok olsa zaten hemen yapardım benimde içim rahatlardı internetten araştırdım kimi 14 günde geçer iğnenin etkisi diyo bende doktorumu aradım izine çıkmış asistanıyla konuştum iğneden dolayı pozitif olabilr mi diye yok olmaz öyle bişey dedi bilmiyorum ama bu iğnenin karışımındada hcg hormonu varmış

Çokmu silik ikinci çizgi, yoksa epey bi belirgin mi, silikse iğnenin etkisi olabilir ama belirginse değildir..

Geri