Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Ben yumurtluyorum sanırım, yine sol taraf başladı ağrımaya ve akıntıda var...
Akşama yumulayım benimkine :D

Tabi tabi lalezarcığım çalışmaları hiç aksatmamak lazım:)
Herkes öyle diyor cozycim:)Yani yeni evde yeni birde bebegin olur insallah.Insallah gercekten öyle olur:)
Tebdil-i mekan da ferahlık vardır derler. Bana iyi geliyor bazen öyle yenilikler. Yeni bir enerji hissediyorsun kendinde. Annesi belki kısmetiyle geliyordur bebeğin...
herkeze slm kızlar nasılsınız
Hoşgeldin Tuğcan epeydir yoktun sanırım nasılsın?

Laracığım son olarak ne demek ya !bak biber sürerim ağzına, sen onları kullanarak denemeye devam edersin. Allahım ne zaman kısmet etmişse o zaman olur inşallah...

Aslında geçmiş sayfalara bakılırsa muhabbet koyu imiş ama biz yetişemedik:)
Ne bieyim birtanem yaa.Yasimda geciyor ya.Dr da yumurta rezervlerimin azaldigini en fazla 1-2 yil vaktimin oldugunu söylemisti bayagi bir zaman önce.Ondan öyle düsünüyorum.
Ben cikayim artik canlarim.Kendinize iyi bakin.Hepinizi öpüyorum.Cozycim,iyi haberlerini bekliyorum tatlim.Allahim insallah bu mübarek ayda göndermistir melegini...

Ne bieyim birtanem yaa.Yasimda geciyor ya.Dr da yumurta rezervlerimin azaldigini en fazla 1-2 yil vaktimin oldugunu söylemisti bayagi bir zaman önce.Ondan öyle düsünüyorum.
Ben cikayim artik canlarim.Kendinize iyi bakin.Hepinizi öpüyorum.Cozycim,iyi haberlerini bekliyorum tatlim.Allahim insallah bu mübarek ayda göndermistir melegini...
Güzelim aynı şeyler benim için de geçerli biliyorsun. Tükenene kadar devam etce artık napalım:)...
Güle güle bi tanem. İnşallah güzel haberler verebilirim...

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:
Ranagül.............................21 Ağustos
Cozy....................................24 Ağustos

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi:yumurta:

betül_betül..........................30 Ağustos
Dentnurse.......................... 1 Eylül
Sabırsızım..........................1 Eylül
yıldız_azeri........................2 Eylül
Lalezar...............................4 Eylül
şirinsu.................................5 Eylül
Ecce ..................................10 Eylül
Lara...................................13 Eylül
Şimall................................13 Eylül
ayşegül..............................14 eylül
polyana28 ...................... 19 Eylül
pirenses.............................20 Eylül

<v>
<v></v>2010 ANNE ADAYLARI <v></v>bebisim

OCAK ANNE ADAYLARI
ebruaker ................................ 2-3 ocak (Anne adayı süperrrrrrr) :nazar:
Kelebeğim ................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
chatlak .................................. 11 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
burcums ................................ 20 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
biza ....................................... 22 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
umutsuz_reyhan ................. 29 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Esila .......................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Nisan ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->gızemlıkıs .............................. Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

Mayıs ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end -->
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><o:p></o:p>
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --> :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz</v>(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->Sammy_haa.........................29 Temmuz(Anne adayı süperrrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --> :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Denizcim ..............................15 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end -->Lovely ..................................25 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end -->

Canımsın ya... Gönüller bir olsun güzelim. Allah kolaylık versin bi tanem, yeni evin ardından yeni bebek de gelir inşallah.

Canım inşallah en kısa zamanda bebeğini sağlıkla kucağına alırsın. Ama nacizane tavsiyem bebek mevzusunu hayatının odak noktası yapma. Yani yapman gerekenleri yap ama çok da hırpalama kendini. Sonuçta verecek olan yüce Rabbim. Bu yolda epeyce bir zaman vermiş, az çok deneyim sahibi ve sanırım yaşca senden büyük biri olarak söylüyorum güzelim...
haklısın stres olursa aklımda hep bu düşünce olursa kötü olur hem eşimi de üzebilirim hepinize teşekkür ederim Allah cümlemizi müthiş mucizesiyle buluştursun

haklısın stres olursa aklımda hep bu düşünce olursa kötü olur hem eşimi de üzebilirim hepinize teşekkür ederim Allah cümlemizi müthiş mucizesiyle buluştursun
Amin canım amin. Fudelya ; lalezar lara ve ben bu topiğin yaşca en büyükleriyiz galiba. Hepimizde yaklaşık 2 yıldır ya da daha fazladır çocuk istiyoruz. Sende de ne şans varmış canım yahahaha

Benimkini ne sen soor,ne ben söylim canim.Kasimda iki yilimiz dolacak ama aslinda tam 10 yildir ikinci bebek icin ugrasiyoruz biz.Bu arada 3 tane düsük yasadim:(
içim burkuldu canım ya olsun moral bozmak müslümana yakışmaz imtihan olarak bakmak lazım kara günlerin ardında muhakkak aydınlık oluyor kuzenim de yaklaşık 10 yıl ikinci bebeğine kavuşamadı ama şimdi acayip tosun bi oğlu var Allah yardımcın olsun düşüklerin de şefatçin olsun inş gönlüne göre olur her şey mübarek ay hürmetine

Amin canım amin. Fudelya ; lalezar lara ve ben bu topiğin yaşca en büyükleriyiz galiba. Hepimizde yaklaşık 2 yıldır ya da daha fazladır çocuk istiyoruz. Sende de ne şans varmış canım yahahaha
hakkaten haaa:) yav dört bir yanım tecrübelilerle çevrilmiş.rahmet denizinin ortasında gibiyim. beni bekliyordunuz galiba yakında inş bebeklerinizin tekmelerini hissederisiniz o zaman ben size diyeceğim ne şanslısınız ki foruma benim gibi bereketli uğurlu biri (!) üye oldu diye:):)

Geri