Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

tamam canım kayıtlar başlsın inş yazılıcam bir kursa ya ben sizin hakkınızı nasıl ödüycem allah sizden razı olsun nezaman kendimi kötü hissetsem sizinle neşeleniyorumm iyiki tanımşm siz yoksa ben napardım
canımsın tabii ki bizimle neşeleneceksin.biz de seninle neşeleniyoruz.ben de kursa yazılmayı düşünüyorum.bizim sitede ismek var.yazılacam gidebildiğim yere kadar giderim.ekimde açılır aralıkta doğum zor olacak ama deneyecem yine de

var olmaz olur mu.kurabiyeli teyzem kendini sakın üzmesin diyor.yoksa kurabiyesiz kalırız ben onun üzülmesini istemiyorum diyor.

ya geçen gece 3 kere oldu.magnezyum eksikliğinde oluyormuş.bana dr ilk 3 ayı sonunda direk verdi.ablamın dr vermemiş hiç.ablamda da hiç olmamış.herkeste olmuyor.artık ben de korkuyorum olursa diye.bu arada senin prensesin hareketleri daha kuvvetli oldu mu?benim bebişim artık belli ki büyüdü.bazen çok acımasız tekmeliyor :)

oyyyy oyyyy yerim ben o minik prensi yaaa canım benim teyzesinin gülüüü emirleri yerine getiricektir merak buyurmasınlar canım benim yaa

tekmelesin tekmelesin futbolcu olcak benim yeğenimm yaaa

biz burada birbirimiz için varız canım benimmmmmm
belki gerçek hayatta bu kadar destek ya da dua bulamazken burada fazlasını buluyoruz.
allah herkesten razı olsunnnn

aminnn çok doğru burdaki duar sayesinde rahatlıyorum meleğimin gelceğine inanıyorum sizi çok seviyorummm hemde çok

ya ben varya burdaki herkesi çok merka ediyorum ama asıl yeğenlerimi merak ediyorum keşke onları görebilme imkanım olsaydı öpüp koklaya bilseydim doğunca benim yerimede öpün onlar neolur teyzesi onlar çokkkkkkkkkkkkk seviyooo hemde çokkk

ah canım yaaa.... kısmet o zaman. son aylarda çok olur diye duymuştum ama belli olmuyor demek ki.
evet canım epey güçlendi ve hiç durmuyor :) maşallah hareketli. evet günden güne canımızı yakabilirmiş tekmeleri :)
evet ya oğluşum da çok hareketli durmak bilmiyor.eteğimi çekiştiriyor ha bire.bi de hareketsiz olduğu zamanlarda bile babası elini karnıma koydumu hemen eline doğru tekme atmaya başlıyor.bazen dudağını koyup konuşuyor eşim onunla.anında dudağa tekme atıp cevaplıyor babasını :gossip:

canımsın tabii ki bizimle neşeleneceksin.biz de seninle neşeleniyoruz.ben de kursa yazılmayı düşünüyorum.bizim sitede ismek var.yazılacam gidebildiğim yere kadar giderim.ekimde açılır aralıkta doğum zor olacak ama deneyecem yine de

sende benim ballı lokmam kaymakl kdayfımsın ayy canın çekmesin kısss

ne güzel birbirimiz neşelendiriyosak kıs bir aylığmn ne kursu anam senin prens izin vermez bence erkek yaa ne işin otur anne evinde der tekmelerde tekmeler hahahahhahah

kızlar selam hayırlı ramazanlar herkeze izgilim allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin başka hamiş varsa okuyamadıgım göremediğim allah hayırlısıyla hepinizin kucagına almayı nasip etsin

evet ya oğluşum da çok hareketli durmak bilmiyor.eteğimi çekiştiriyor ha bire.bi de hareketsiz olduğu zamanlarda bile babası elini karnıma koydumu hemen eline doğru tekme atmaya başlıyor.bazen dudağını koyup konuşuyor eşim onunla.anında dudağa tekme atıp cevaplıyor babasını :gossip:

bak sen minik prense aklını yiyim ben onun babişide biliyo napsın senin hep yanında babasnı özlüyo kıs bunlar fısır fısr senin dedikodunu yapıyo baba oğul yok yok kız muhabbetiddir kesinn senin oğlan çapkın olcak anam yandın sennn hahahahahah

oyyyy oyyyy yerim ben o minik prensi yaaa canım benim teyzesinin gülüüü emirleri yerine getiricektir merak buyurmasınlar canım benim yaa

tekmelesin tekmelesin futbolcu olcak benim yeğenimm yaaa

aminnn çok doğru burdaki duar sayesinde rahatlıyorum meleğimin gelceğine inanıyorum sizi çok seviyorummm hemde çok

ya ben varya burdaki herkesi çok merka ediyorum ama asıl yeğenlerimi merak ediyorum keşke onları görebilme imkanım olsaydı öpüp koklaya bilseydim doğunca benim yerimede öpün onlar neolur teyzesi onlar çokkkkkkkkkkkkk seviyooo hemde çokkk

futbolcu olacak bence de.zıbın hastane çıkışı falan aldık babasına kalsa herşey sarı kırmızı olacaktı.arada bazı şeyleri kendi zevkime göre aldım bazı şeyler de fanatik oldu.teyzesi onlar da seni çok seviyor.bazen diyorum ki karşılaşsak bigün kafamızdakinden farklı yüzlerle karşılaşmış olacaz.hayal kırıklığı yaşar mıyız acep?
benim tekmeleri hissetmeme daha ohooo cok var simdi hafif vuruslar hissediyorum sadece :)
hissedersin annesi.arada yavrum yavaş bile dersin :)

kızlar selam hayırlı ramazanlar herkeze izgilim allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin başka hamiş varsa okuyamadıgım göremediğim allah hayırlısıyla hepinizin kucagına almayı nasip etsin

hg canim darisi tüm isteyenlerin basina insallahhhhh

futbolcu olacak bence de.zıbın hastane çıkışı falan aldık babasına kalsa herşey sarı kırmızı olacaktı.arada bazı şeyleri kendi zevkime göre aldım bazı şeyler de fanatik oldu.teyzesi onlar da seni çok seviyor.bazen diyorum ki karşılaşsak bigün kafamızdakinden farklı yüzlerle karşılaşmış olacaz.hayal kırıklığı yaşar mıyız acep?
hissedersin annesi.arada yavrum yavaş bile dersin :)

insallah cnm

Geri