Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

selam millet:)

yaa dün sabahtan beri şirkette internet yoktu. şimdi açıldı ve hemen girdim ama pek bi yazışma olmamış.

umarım herkes iyidir...

Lovely ..................................25 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end -->Pekar..........................................Ağu stos
(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end -->

vallahide biliyordum.... ben gelmedimmi mutlaka birileri hami$ kaliyor.... 3 gün daha yokkum... hadi görim sizi :)
bu arada hami$ kalan arkadaslari tebrik ediyorum.... hemen cikmam gerekiyor pazartesi uzun uzun tebrik ederim :)
Arkadaslar hepinizi cok özledim... Seminarda cok SIKICI.... allahdan yarin son gün.... pazartesi görüsürüz.... öptmmm

Lovely ..................................25 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end -->Pekar..........................................Ağu stos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end -->

vallahide biliyordum.... ben gelmedimmi mutlaka birileri hami$ kaliyor.... 3 gün daha yokkum... hadi görim sizi :)
bu arada hami$ kalan arkadaslari tebrik ediyorum.... hemen cikmam gerekiyor pazartesi uzun uzun tebrik ederim :)
Arkadaslar hepinizi cok özledim... Seminarda cok SIKICI.... allahdan yarin son gün.... pazartesi görüsürüz.... öptmmm

ben arkadaşımı bilmem mi yaa.
ne yapar eder bakar buraya demiştim hahaha
sen çok tatlısın kıs:)
o listeye inşallah izgili de ekliyzcez. hele pazartesi bi gelsin...

lalezarcım, canım benim baktım kimse yok, ben de çıktım. sonra girdiğimde gördüm yazdıklarını. benim regli 1 Eylül ama hiç mi hiç beklentim yok. benim çocuğum olmayacak bence ve bu fikre kendimi alıştırıyorum yavaş yavaş:(
neysse kendi kendime yaramı deşmim...
yarın görüşürük kızlar.
hayırlı iftarlar
öpüldünüz

Geri