Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

yok kız ne bebişi o benim enerjimi aldı götürdü ben bölemiydim eskiden hey gidi heyy yaaa sorma çok komik olaylar oldu ama sinirden gülüom heee ben gerizekalı ben bi haltlar etmişim hani forumun en altında top 10 konular varya onu naptıysam artık yok etmişim gizleme felan da değil bildiğin yok olmuş sadmin de dediki sana sahte bi profil açıp bilgilerini aktarcam tekrar düzenlicez
haydaaaa breee neyse açıldı benim sahte profilim ama nickim biraz daha değişik tek a koymuş nickin sonun sağol mağol neyse baktım alışamadım tek a lı haline neyse admin nicki düzeltti tekrar gir çık dio giriyom kabul etmio beni giriyom kabul etmio böle böle şifreyi resetledim gittim info@ melekler mekanına mail attım oda editörmüş onla konuştuk felan fıstık çözdük olayı :) ama bi daha bi yeri kurcalamam vallaaaa hahaha

Ne kurcalarsın bilmediğin yerleri gözün körolmasın senin emi hahaha şimdi nicin tazelendi yani hadi hayırlı olsun bakalım.. :)

görüşürüz canımmmmmm afiyet olsun, bebişe yarasınnnnnnn :)
ayyy benim de işlerim var ama hiçççç canım istemiyor. oh oh ne güzel.
sende kendine ii bak hormon kraliçesi :) rica ederim tatlım ne demek

allaha çok şükür canım iyiyiz bebişim de ii sanırım tekmeleyip duruyor maşallah çok hareketli. yarın 25. haftaya giriyoruz zaman geçiyor valla

selam hoşgeldin yağmur biz iyiyiz sen nasılsın
iyiym tşk
aynı evde zaman geçirmeye çalışıyorum

süperrrrrrrrr yakştı sana tam senlikk kısss :hayal:

evet yaaaaaaaaaaa neolur bana seans yap çok ihtiyacımm var ya oyyyyy ben kendimi nerelere atam bilemiyorummm
ya rahatladım bayaa çok saol iyi geldi seans ellerine sağlık yoksa bu içinde olan miniğin seansımıydı da bukdar tatlı geldi bana inş hamişsindr inş
ne zaman yapcan kan testini ohhhhhhhhhhhhh kendime geldim

hoşgeldin canım nasılsın
hoşbulduk iyim sen nasılsın

selam arkadaşlar nasılsınız

H. geldin yağmur iyidir sen naslısın bakalım :)
süperrrrrrrrr yakştı sana tam senlikk kısss :hayal:

evet yaaaaaaaaaaa neolur bana seans yap çok ihtiyacımm var ya oyyyyy ben kendimi nerelere atam bilemiyorummm
ya rahatladım bayaa çok saol iyi geldi seans ellerine sağlık yoksa bu içinde olan miniğin seansımıydı da bukdar tatlı geldi bana inş hamişsindr inş
ne zaman yapcan kan testini ohhhhhhhhhhhhh kendime geldim

en az 1 hafta sonra bekliycez adrenalini yükseltcez bayramlık katlıycaz inşallahhhhhhh ...

hoşgeldin canım nasılsın

kız ben seni yerimm sonrada doyarım zaten çorba yapmaya gerek kalmaz :D

ama şeker komasına girersin beni yersen hahaha

AYŞEGÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜLLLLL sana bişi diycem, hani şu avataındaki afedersin ama bebe pekbi suratsız oraya şöyle gülümseyen bir bebecik koysan da seninde bizimde içimiz açılsaaaa hııııı ...

Geri