Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

hahahahahah sen az diğilsin biliyon valla ben sana nasıl kıyarım kurabiyemm
inşşş canım inş zaten hiç bişeyin yokta dr onaylasın ilacına da başla en kısa zamanda meleğine kavuş inş aminnnnnnnnnnnnnnn inş hepimizi bitanem

güle güle canım. görüşürük inşallah:)

ne demek canım. eğer varsa, hakkım helal olsun canım benim.
Ayy kizlar,burasi gercekten melekler mekani.Hepiniz birer meleksiniz.Iyiki varsiniz...

sağol gülümmmm ben de öptüm hepinizi kocaman kocaman.yürekten dualarımla canlarımmm iyi akşamlarr yarın yazarım bana yazan olursa kusura bakmasın.:f040:

canım benimmm tamam canım

selam meleklerrrr nasilsiniz :)

hoşgeldin gülyüzlü nasılsın canımm

çalışmalara devam o zamannnn tey tey teyyy

biz de seni özledik :) iyi bakalım görüşürüz canım

yanma olmayabilir ama enfeksiyon varsa iltihap gider. aman canım dikkat et kndine

hee kıs çok gaz verdin çok çalış,cammm mcanım benim yaa

kızlar nette sorun var ıkı sattır bısey yazamadım kusura bakmayın olurmu...sabırsızm aysegulum en son sızın yazdıklarınızı okuyabıldım ıyıyım sagolun.....cıkmam gerekıyor kızlar ınsallah yazım gelır sızlere yoksa ben bu bılgısayarı dagıtacagım.....olmazdı hıc boyle anlamadım.....hoscaakalın....

tamm canım güle güle

canlarım benim ben de çıkıyorum
çıkmama az kaldı toparlanmalıyım.
oh be bugün de akşam oldu.

byeeeeeeeeeeeeee

güle güle canım çok öptüm kendine iyi bak

çalışmalara devam o zamannnn tey tey teyyy

biz de seni özledik :) iyi bakalım görüşürüz canım

yanma olmayabilir ama enfeksiyon varsa iltihap gider. aman canım dikkat et kndine
Ilgin icin cok sagol birtanem.Bu arada az önce unutmusum;kizin icin düsündügünüz isim cok hos.Benimde kisa isimler hosuma gider hep.Ismiyle yasain insallah.Kolay bir dogumla kavusursun insallah melegine gülüm.
Belkide bu rahatsizlik Allahin bana gönderdigi bir isaretti.Cünkü o olmasaydi orucu terk edip ilaca baslamis olacaktim.Ilacin biri 8 saatte bir alinmasi gerekiyor.Bende cok düsünüp orucu bu yüzden kazaya birakmaya karar vermistim.Demek böylesi daha hayirliymis...

Hazir gidenler varken bende cikayim.Yarin davetim var,tatliyi bugünden yapacaktim ama takildim kaldim buraya.Hepiniz Allaha emanet olun meleklerim.Allah tüm dualarinizi kabul etsin bu mübarek günde.Öptüm hepinizi...

Ilgin icin cok sagol birtanem.Bu arada az önce unutmusum;kizin icin düsündügünüz isim cok hos.Benimde kisa isimler hosuma gider hep.Ismiyle yasain insallah.Kolay bir dogumla kavusursun insallah melegine gülüm.
Belkide bu rahatsizlik Allahin bana gönderdigi bir isaretti.Cünkü o olmasaydi orucu terk edip ilaca baslamis olacaktim.Ilacin biri 8 saatte bir alinmasi gerekiyor.Bende cok düsünüp orucu bu yüzden kazaya birakmaya karar vermistim.Demek böylesi daha hayirliymis...

evet bizimde bu isim çok hoşumuza gitti ve bende kısa isimleri çok seviyorum :)
amiiiiiinnn inşallahhhh. inşallah canım kolay doğum olur.
belkide canım, allah şifanı versin. inşallah düzelir.

Hazir gidenler varken bende cikayim.Yarin davetim var,tatliyi bugünden yapacaktim ama takildim kaldim buraya.Hepiniz Allaha emanet olun meleklerim.Allah tüm dualarinizi kabul etsin bu mübarek günde.Öptüm hepinizi...

sen bu davetlerden çıkamaz oldun valla :)
tamam canım görüşürüz sana kolay gelsin. amin sen de...
amiiinnn inşallah ben de öptüm canım

Geri