Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Merhaba;bende aranıza yeni katıldım.5 ayllık evliyim daha.ama hiç korunmadım.adet düzensizliğim var.bekarken hep 2 sene çocuk yapmıycam derdim.ama evlendikten sonra bu düzensizlik yüzünden ilerde hamile kalmam zorlaşır diye evlendikten sonrada hap kullanmadım.hamile kalmak istiyorum ama düzensiz oluyorum diye yumurtlamam gününü de hesaplayamıyorum.hala hamile değilim.her ay 30 günü geçince hasta olmadım diye seviniyor test yapıyorum ama sonuç hep negatif.10 gün 15 gün sonrada hasta oluyorum.düzensiz olduğumu bile bile 30 günü bikaç gün geçince test yapıyorum hemen.ama hep olumsuz.bugün yine 30 gün.ve içimde yine bi umut.acaba hamilemiyim diye.bu daha nekadar böyle sürecek bilmiyorum.belkide çok erken bunu konuşmak için ama 5 aydır hamile kalamıyorum.bu ay ayaklarım çok üşüyor ve sol kasığımda şişlik var.eğilirken hissediyorum.aşırı yemek yeme isteği var, psikolojikmi bilmiyorum.ama hamile kalmak istiyorum artık.sizce test yaptırayımmı nolur cevap verin.<!-- google_ad_section_end --> <!-- / message -->
aramıza hoşgeldin gülüm
evlendikten sonra hormonlar değişiyor düzensiz olmaların bundan ama yinede doktora görünmen gerekir cocuk istediğin için belki başka bir sorun olabilir

düzensizlik için bekarken gittim doktora.başından beri böyleyim ben.polikistik over sendromu varmış.yani hormon bozukluğu.ondan kaynaklanıyor ama yumurtalarında bi problem yok dedi.o yüzden düze girmesi için hap vermiycem sana çünkü hamile kalman dahada zorlaşmasın dedi.evlendikten sonrada gittim.aile doktorumuz zaten.korunmadığımı söyledim.korunma dedi.zaten düzensiz oluyorsun normal kişilerde bile hamile kalma süresi 6ay ile 1sene dedi.sende bu süre içerisinde düzenli birlikte olursan mutlaka yumurtlamana denk gelecektir dedi.ama dediğim gbi hala hamile değilim.ve bende bir mercimek sevdalısıyım.Allah isteyen herkese hayırlısıyla tez zamanda verir inşallah..

düzensizlik için bekarken gittim doktora.başından beri böyleyim ben.polikistik over sendromu varmış.yani hormon bozukluğu.ondan kaynaklanıyor ama yumurtalarında bi problem yok dedi.o yüzden düze girmesi için hap vermiycem sana çünkü hamile kalman dahada zorlaşmasın dedi.evlendikten sonrada gittim.aile doktorumuz zaten.korunmadığımı söyledim.korunma dedi.zaten düzensiz oluyorsun normal kişilerde bile hamile kalma süresi 6ay ile 1sene dedi.sende bu süre içerisinde düzenli birlikte olursan mutlaka yumurtlamana denk gelecektir dedi.ama dediğim gbi hala hamile değilim.ve bende bir mercimek sevdalısıyım.Allah isteyen herkese hayırlısıyla tez zamanda verir inşallah..
cnm inş bu istegin enkısa zamanda gercekleşir senin yapman gereken kafana takmayacaksın stres yapmayacaksın acaba tuttumu diye düşünme ben 3 senelik evliyim 1,5 sene sonra hamile kalabildim bende de aynı sorunlar vardı

hımmm peki yumurta takibi yaptırsan veya ben hiç denemedim ama ateş ölçme yöntemini kullansan?
hayırlısıyla Allah hepimizin gönlündeki muradı versin inşallah.

yaşasın kocaman bir aferim aldım oleyyyyyyy:minik:

ayy canım benim seni sevindirince ben de mutlu odlum:)
eee nasılsın tatlım. yiğenim nasıl?

İnşallah canım;ama çevremdekilerde hep soruyor bebek var mı diye.yeni evliyizya hemen saldırıcaklar.stres yapıyosun doğal olarak.daha yeni evliyiz düşünmüyoruz diyorum.ama nasıl düşünüyorum anlatamam:)

Geri