Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ıns canım gec dollenme olmustur erkendır bu yuzden bazı seyler ıcın keseyı falan gordun ama dımı
keseyide bebeğide gördük büyümüş dedi doktor ama tam şekil almamış daha kız olcak heralde öyle derler benim anneannem eski ebelerden de geç gelişen kız erken gelişende erkek diyo

benim iki gündür kafam çok karışık.
canım sıkkın :(
bir süre foruma giremeyeceğim. canım istemiyor. herşeyden soğudum:(
ama sizei en azından son reli tarihimle iligli haberdar ederim olmayacak yine ama neysse:(

yok canım öğlenci oğluşum , dün bütün gün ayakta peşindeydim bu gün servisle gidecek ama ben de peşine gideceğim :)
İzgille bende çok uzun zamandır konuşamıyorum , ben de pek giremiyorum maalesef , ben 15 haftalık oldum ama hareket hissetmiyorum ,çok nadir belki.Ayşegülü çok merak ediyorum neler oldu acaba ? İnşaallah kötü bir şey yoktur.

sen kaç hafta oldun?
ıyı bakalım en azından oglen ısını yaparsın canım....evet aysegulden haber yok zaten gırınce kendımı ıyı hıssetmıyorum dıyordu galıba bıraz uzakl kalmk ıstedı bence yanı....
aynen bızde 19.haftanın ıcındeyız ama hala tık yok benım kızda....uslu mu olcak nedır?
sende pekı bır farklılık varmı oglundakıyle sımdıkı bır mı pekı ?

ama sizei en azından son reli tarihimle iligli haberdar ederim olmayacak yine ama neysse:(
ne olduu canım neden kafan karısık?bırakma bızı dıcem ama kendını nasıl ıyı hıssedersen oyle yap.....anlat bakayım neyın var sabırlım benım.....

selam cnm , iyiyiz çok şükür , sen nasılsın?

çok moralsizim. anlatayım...

bayramda bi abimizi ziyarete gitmiştik ve bebek meselesinden konuştuk. ben artık kötü dönemleri atlattım ama ya kaderimde anne olmamak varsa diye korkuyorum demiştim. o da baya bi üzülmüş bu dururuma ve bi arkadaşına bahsetmiş.

kadın benim ve eşimin avuç içi resmimizi istedi. sonuç:

32 yaşında anne olacakmışım. (yani daha iki yıl var)
eşimde de bende de tıbben hiçbir sorun yok ama 25 yaşındayken eşimin tarafından biri eşimin kısmetini bağlamış ve bizim bol bol dua etmemiz gerekiyormuş.
kayınvaldem de bende sorun olduğunu düşünüyormuş ve eğer çocuk olmazsa aramız açılacakmış.
iki doğum hakkın var ve ikinci senin kararına kalmış bişey dedi.
bana 75 yaşını bile görüyorum dedi ama eşime ilgili bşey demedi:( 42 den itibaren tansiyona falan dikkat etsin dedi:(
eğer dualarla kısmet bağlamayı çözerde çocuğumuz olursa bize kötülüğü yapan insanları söyleyecekmiş. zaten söylememe gerek te yok, onların perişan hallerinden siz tahmin edeceksiniz dedi.

ben artık çocuktan vazgeçtim kocamla huzurlu, sğlıklı bir ömür geçirme fikrine adadım kendimi.

moralim çok bozuk:(

keseyide bebeğide gördük büyümüş dedi doktor ama tam şekil almamış daha kız olcak heralde öyle derler benim anneannem eski ebelerden de geç gelişen kız erken gelişende erkek diyo

benimki de geriden geliyor ,kızdır inşaallah....

hayırlısı olsun canım , kendine dikkat et.

ıyı bakalım en azından oglen ısını yaparsın canım....evet aysegulden haber yok zaten gırınce kendımı ıyı hıssetmıyorum dıyordu galıba bıraz uzakl kalmk ıstedı bence yanı....
aynen bızde 19.haftanın ıcındeyız ama hala tık yok benım kızda....uslu mu olcak nedır?
sende pekı bır farklılık varmı oglundakıyle sımdıkı bır mı pekı ?

Ayşegül için hayırlısı olsun ama çok merak ediyorum gerçekten.
oğlumdan çok farklı bu sefer,herşey farklı ama dr. erkeğe benziyor dedi, yine de yanılabilirim dedi,haftaya pazartesi gidicez görürüz inşaallah

benim çıkmam lazım yarım saate servis gelecek hazırlayayım oğlanı, öpüyorum hepiniziiii

ne olduu canım neden kafan karısık?bırakma bızı dıcem ama kendını nasıl ıyı hıssedersen oyle yap.....anlat bakayım neyın var sabırlım benım.....

bu cevabı okurken, nedenlerini okumuş olursun sanırım.
yaa inanmak istemiyorum ama inanılmaz derecede etkilendim.
ne düşüneceğimi, ne yapacağımı bilemiyorum.
durumu sadece eşimle paylaştım. kimseye söyleyemiyorum:(

eğer gerçekten bir kötülük varsa, bunu kim niye yapar? cıldırıcam:(

çok moralsizim. anlatayım...

bayramda bi abimizi ziyarete gitmiştik ve bebek meselesinden konuştuk. ben artık kötü dönemleri atlattım ama ya kaderimde anne olmamak varsa diye korkuyorum demiştim. o da baya bi üzülmüş bu dururuma ve bi arkadaşına bahsetmiş.

kadın benim ve eşimin avuç içi resmimizi istedi. sonuç:

32 yaşında anne olacakmışım. (yani daha iki yıl var)
eşimde de bende de tıbben hiçbir sorun yok ama 25 yaşındayken eşimin tarafından biri eşimin kısmetini bağlamış ve bizim bol bol dua etmemiz gerekiyormuş.
kayınvaldem de bende sorun olduğunu düşünüyormuş ve eğer çocuk olmazsa aramız açılacakmış.
iki doğum hakkın var ve ikinci senin kararına kalmış bişey dedi.
bana 75 yaşını bile görüyorum dedi ama eşime ilgili bşey demedi:( 42 den itibaren tansiyona falan dikkat etsin dedi:(
eğer dualarla kısmet bağlamayı çözerde çocuğumuz olursa bize kötülüğü yapan insanları söyleyecekmiş. zaten söylememe gerek te yok, onların perişan hallerinden siz tahmin edeceksiniz dedi.

ben artık çocuktan vazgeçtim kocamla huzurlu, sğlıklı bir ömür geçirme fikrine adadım kendimi.

moralim çok bozuk:(
ah ahhhh nıye boyle seyler ıcın kafanı doldurup uzulrsun canım yaa.....bak kısmet baglama ısıne ınanırım bende ama sonucta allahtan baska kımse neyın ne olmayacagını bılemez degıl mı*kalbını nıye bozuuyorsun sen nıye uzuyorsun kendını.....dua etmek suan yapacagın en guzel sey ve ınanacagın en guzel sey degıl mı?bunun ıcın aklına kotu seyler getırıp kendını nıye huzursuz edersın kı?

benimki de geriden geliyor ,kızdır inşaallah....

hayırlısı olsun canım , kendine dikkat et.

Ayşegül için hayırlısı olsun ama çok merak ediyorum gerçekten.
oğlumdan çok farklı bu sefer,herşey farklı ama dr. erkeğe benziyor dedi, yine de yanılabilirim dedi,haftaya pazartesi gidicez görürüz inşaallah

benim çıkmam lazım yarım saate servis gelecek hazırlayayım oğlanı, öpüyorum hepiniziiii
sağlıklı olunda inşallah önemli değil ama içime kızmış gibi doğuyo

bu cevabı okurken, nedenlerini okumuş olursun sanırım.
yaa inanmak istemiyorum ama inanılmaz derecede etkilendim.
ne düşüneceğimi, ne yapacağımı bilemiyorum.
durumu sadece eşimle paylaştım. kimseye söyleyemiyorum:(

eğer gerçekten bir kötülük varsa, bunu kim niye yapar? cıldırıcam:(
evet okudum....bak sımdı boyle seyler evet maalesef olabılıyor kısmet baglama ısı kendı aılemden bılıyorum yanı.....hanı annemlerın de basına gelmıs yıllar once ve kımın oldugu hala bellı degıl....ıyı yada kotu bıldıgın ıcınde yada dısında aılenın sana gulen ama arkandan cok sey cevıren oakadar ınsan vardır kı cevremızde ama bızler ne oldugunu bılemeyız......sen dua et bol bol......etkılenme...farzet kı gercek oyle bısey var bunun belasını allahım enınde sonunda zaten verıcek.....sen aılen ıcın esın ıcın dua et yeter...ama kalbını bozmadan....bu tur dusuncelerın ıcıne hapsetme kendını.....madem bır korkun var nekadar uzel dualar okuyan bılgılı hocalar var gıt ozaman varmı yokmu onlar bılır ogrenırsın...ama bunlarla aklını doldurma derım.......

Geri