Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

evet bilgem gebelik şekeri.çok dikkat ediyorum.diğer gebeliklerimde de olacakmış.ama oğluşum sağlıklı şükür.sen kaç haftalık oldun canım

15+3 bu gün , pek fazla hareket hissedemediğim için endişeliyim biraz,oğlumda bu zamanlar çok hissediyordum.Uykusuzluk çekiyorum, hafif hafif nefes almam sıkıntı yapmaya başladı,bir de kuyruk sokumum acıyor uzun süre oturursam hatta sırtüstü yatarsam.

oğluşunun sağlıklı olmasına çok sevindim ,sen kaç haftadasın?

ben ikili test yaptırmıştım sizce 3 lüye de gerek var mı kızlar ???????????????

15+3 bu gün , pek fazla hareket hissedemediğim için endişeliyim biraz,oğlumda bu zamanlar çok hissediyordum.Uykusuzluk çekiyorum, hafif hafif nefes almam sıkıntı yapmaya başladı,bir de kuyruk sokumum acıyor uzun süre oturursam hatta sırtüstü yatarsam.

biz 29+1 olduk bugün.benim dr 3lü teste gerek yok dedi.ben 18. haftada hissetmeye başlamıştım.senin ilk olmadığı için daha erken hissedersin ama endişeye gerek yok yine de canım

öncelikle herkese selam :)
ben yaptirmadim cnm doktorum gerek görmedi

Geri