Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

evet düzeldi şimdi canım :) yok geçmişe bakmadım hiç canım geçmiş olsun ne sorun var gözlerinde

Geçmiş derken İzmir'e gideceğimi bugün gündüz yazmıştımda onu kastettim,
Gözlerimle ilgili sorunu bulamazsın çoooook gerilerde kalmıştır, belkide diğer topicte kaldı tam bilmiyorum..
Üveit+göz tansiyonu göz rahatsızlğım var, sürekli kontrol altındayım, arada kortizon yara damla gibi ilaçlarla atakları engelliyoruz bunun için sürekli kontroldeyim yani..

Geçmiş derken İzmir'e gideceğimi bugün gündüz yazmıştımda onu kastettim,
Gözlerimle ilgili sorunu bulamazsın çoooook gerilerde kalmıştır, belkide diğer topicte kaldı tam bilmiyorum..
Üveit+göz tansiyonu göz rahatsızlğım var, sürekli kontrol altındayım, arada kortizon yara damla gibi ilaçlarla atakları engelliyoruz bunun için sürekli kontroldeyim yani..

baktım canım şimdi ben çıktıtan sonra yazmışın izmire gitcegini çok geçmiş olsun annemdede vardı ameliyat oldu mercek takıldı düzelir en yakın zmanda inş canım

canım tam hatırlamıyorum çünkü ben 9 yasındayken olmuştu 14 sene önce takıldı o gözlük kullanıyodu ilk lazerle tedavi gördü sonra öbürkü gözünede istanbulda mercek yerleştirildi

Mercek yarleştirme işleri katrakt ameliyatlarında oluyor canım, benimki farklı birşey googleya üveit diye yazarsan kısaca görebilirsin, ciddi bir rahatsızlık 13 senedir falan var bende ve geçici değil, bizim şu an oturduğumuz evin sahipleri olan bayanın gözleri bu hastalıktan görmez olmuş, onu görünce çok moralim bozulmuştu .

Mercek yarleştirme işleri katrakt ameliyatlarında oluyor canım, benimki farklı birşey googleya üveit diye yazarsan kısaca görebilirsin, ciddi bir rahatsızlık 13 senedir falan var bende ve geçici değil, bizim şu an oturduğumuz evin sahipleri olan bayanın gözleri bu hastalıktan görmez olmuş, onu görünce çok moralim bozulmuştu .

tam bilmiyorum canım işte ne için takıldıgını sen öyle düşünme canım moralini yüksek tut herzman için geçici değil diyolar doktorlar ama hiç belli olmaz sen pozitif düşün hep

Geri