Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

meryemcim adıyla büyüsün inşallah cnm oğluşun bende muhammed bera yada muhammed eymen isityorum ama babmız gayet sabırlı bi şekilde karar vermemeye devam ediyo başta muhammed olcak inş amaikinci isim babanın kararı:)Rabbim ömürlerini uzun ve hayılrılı eylesin

hayırlı aksamlar kızlar nasısınız lazercım ınşallah hayırlı haberle donersın tatlı cadım takma kuşum boyle seyler benım eşim tek oğlan olmasına rağmen hıc bır hazırlık yapmadılar takma boş ver meryemcım ve berranurcum guzel isimler bulmuşsunuz bebeklerınıze ısımlerıyle yaşasınlar emminecim don artık senı ozledık yenı pirenses arkadaşımız gelmiş hoş geldın canım onla beni karıştırmayın bendaha adet olmadım fartural kullanıyom annemı yarın dk gıtcem klpten anju olcak dua edın kızlar başka neler oldu bılmıyom kızlar hepnıi ozledım opuyorum

<!-- google_ad_section_start --><!-- google_ad_section_start -->:Laie_23:]Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

Ayşegüüll..............................8 Ekim
Ranagül...............................10 Ekim

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Ela naz ..............................15 Ekim
fikrimin ince gülü....................16 Ekim
Şimall............................... 16 Ekim
Azade...............................17 Ekim
Prenses91...........................17 Ekim
Gülker...............................18 Ekim
Semre...............................20 Ekim
Sılam_nisa...........................22 Ekim
Dentnurse...........................23 Ekim
Sabırsızım...........................25 Ekim
Yazgulu24...........................25 Ekim
Lara74................................31 Ekim
Dilara1................................1 Kasim
Cey82.................................2 Kasım
Lalezar............................... 4 Kasım

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

Şubat ANNE ADAYLARI
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper ................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm......................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm.......................... Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Gizemli Kıs .................................. 2 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

Allahım inşallah LALEZARımızın bebeğini göndermiştir ve sağlıklıdır :)
Sabırsızım canım senle sohbetleri bende özledim ve evet dediğin gibi liste ile ilgili uyarmaya devam canım teşekkür :ehi:
ve isim saymıyacağım canım arkadaşlarım şu son 2-3 gündür amcamlar hacca gidiyorlar diye ordaydım ve sizlerle ilgilenemedim bu akşamdan itibaren telafi edeceğim :D sizleri çok özledimmmmmmmmm seviyomu
şimdilik çıkıp 1 saat sonra döneceğim yemek yiyelim :ehi:
gisemliiiii sen halen dolanıyon mu kızzzzzzz biraz uzan dinlen bakimm taze hamişler dinlemeli :) akşam görüşürüzzzzzzzzzzzzzzzzzzz .....

kız yemek yapıyodum buda mutfakta açıktı öyle akşam bkliyoum bakkkkkkkk öptüm

Slm meleklerim,
Size yine iyi haberlerle gelemedim malesef, tek iyi haberim dr.u çok sevdim çok şeker :)
Yine düşük yapıyorum malesef, ve rahim ağzında minik bi yara varmış, bazı tahliller yazdı perşembe günü hastaneye gidip onları yaptırıcaz, kanama kesilince de ilaçlar yazdı onları kullanıcam ve yarayı da yakacak !..
Eşimin ameliyatınıda söyledik, o yüzden şu an için eşimden test isteyemedi işte ameliyattan 72 sonra yaptıracak zaten onuda söyledik, tamam o zaman dedi..
Yani şu durumda kızlar bu düşük de tamamlanacak inşallah hayırlısıyla kendiliğinden düşerde yine kürtaj olmam gerekmez...
Ardından gerekli tedavilerimiz bittiğinde ki sanırım en az 3-4 ay gibi bir süre sonra, gebe kalmaya yönelik girişimlere başlamamız gerek, lani bu 3 ay korunucaz tekrar bi düşük yaşamak istemiyorum..
Rahim ve yumurtalıklarda bir sorun olmadığını da söyledi, ayrıca zaten gebe kalmışız aksi olsa hiç gebelik oluşmazdı dedi...
İşte kısaca kızlar bir bebek daha beni terk ediyor, cennete bir melek daha gönderiyorum, inşallah beni cennete taşıyacak meleklerim :)
Bu günlük haberlerim bu kadar, sakın üzüldüm, sıkıldım, bunaldım gibi sözler duymak istemiyorum, TAKDİRİ İLAHİ herşeyin bir zamanı ve yeri var ve bunu biz bilmiyoruz YÜCE ALLAH' tan başka...
Şimdi ben duymadan sadece bana sorunsuz bir düşük yaşamam için dua etmenizi rica ediyorum canlarım...
Hepinizi çok seiyorum ve inanın bu kadar şeyi sadece sizinle paylaşıyorum....

Slm meleklerim,
Size yine iyi haberlerle gelemedim malesef, tek iyi haberim dr.u çok sevdim çok şeker :)
Yine düşük yapıyorum malesef, ve rahim ağzında minik bi yara varmış, bazı tahliller yazdı perşembe günü hastaneye gidip onları yaptırıcaz, kanama kesilince de ilaçlar yazdı onları kullanıcam ve yarayı da yakacak !..
Eşimin ameliyatınıda söyledik, o yüzden şu an için eşimden test isteyemedi işte ameliyattan 72 sonra yaptıracak zaten onuda söyledik, tamam o zaman dedi..
Yani şu durumda kızlar bu düşük de tamamlanacak inşallah hayırlısıyla kendiliğinden düşerde yine kürtaj olmam gerekmez...
Ardından gerekli tedavilerimiz bittiğinde ki sanırım en az 3-4 ay gibi bir süre sonra, gebe kalmaya yönelik girişimlere başlamamız gerek, lani bu 3 ay korunucaz tekrar bi düşük yaşamak istemiyorum..
Rahim ve yumurtalıklarda bir sorun olmadığını da söyledi, ayrıca zaten gebe kalmışız aksi olsa hiç gebelik oluşmazdı dedi...
İşte kısaca kızlar bir bebek daha beni terk ediyor, cennete bir melek daha gönderiyorum, inşallah beni cennete taşıyacak meleklerim :)
Bu günlük haberlerim bu kadar, sakın üzüldüm, sıkıldım, bunaldım gibi sözler duymak istemiyorum, TAKDİRİ İLAHİ herşeyin bir zamanı ve yeri var ve bunu biz bilmiyoruz YÜCE ALLAH' tan başka...
Şimdi ben duymadan sadece bana sorunsuz bir düşük yaşamam için dua etmenizi rica ediyorum canlarım...
Hepinizi çok seiyorum ve inanın bu kadar şeyi sadece sizinle paylaşıyorum....

hakkında hayırlısı buymuş canım üzüldüm tabi snin adına çünkü çok sevdiğim arkadşlarımdan birisn ama gülüm inş herşey yluna gircek artık ve tüm kalbimle inanıyorum bida seni bebişin terk etmicek sımsıkı tutuncak inş kürtaja gerek kalmaz çok öptüm seni

Geri