Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

selam kızlar..bugün ayın 11 i di mi..benim beklenen reglim de 20-21 mayıs..daha 10 gün var..ama bu yumurta geliştirici ilaçlar çok kasık ağrısı yapıyo ya..sürekli karnında şişkin bir top var gibi..yattıkça kalktıkça ağrıyo..ne yapsan ağrıyo..bi daha kullanmıcam bişi valla..

selam kızlar..bugün ayın 11 i di mi..benim beklenen reglim de 20-21 mayıs..daha 10 gün var..ama bu yumurta geliştirici ilaçlar çok kasık ağrısı yapıyo ya..sürekli karnında şişkin bir top var gibi..yattıkça kalktıkça ağrıyo..ne yapsan ağrıyo..bi daha kullanmıcam bişi valla..

valla demeee, neler kullanıyoruz mecburen, büyük konuşmamak lazım :)

slm kızlar nasılsınız İZGİLcim ve LALEZARı geçmiş olsun cnm imş hayırlı haberlerinizi alırız cok üzüldüm sizin adınıza.kızla ben hala regl olmadım dün evde test yaptım pozitif cıkkı bugün doktura gittim cumaya rendavu verdi. bu akşam yeniden yapacam testten inş yine pozitif cıkar bebiş bekleyen herkezin allah yardımcısı olsun inş en kısa zamanda isteyen herkezin göbüşüne o minikler düşmemek üzere annelerine sımkı baglanır

ayyyy canım çok sevindim hayırlı olsun tatlım inş herşey yolunda giderde bebeğini kucağına alırsın iyi haberlerini bekliyoruz öptümm

bende bilemedim , pazar gününü bekliyoum regl olayımda bu ayki stresi atlatayım artık....

hayırlısı olsun inşallah canım...

evet canım 11 i.... ooo 10 gün kalmış hadi bakalım. öyle miii biraz sabret canım benim inşaallah geçecek. meleğin gelmiştir umarım canım.

canımcım bende yumurtabüyütücü ve çatlatıcı kullanıyorum evet ağrı yapıyor fakat bu tedaviler sonuç versinde herşeye razıyım

Geri