Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

yok yokkkkkk :)
eveeetttt sanırım :dancing:

yok okumadım canım. misafirlerin gelecekti, onu hatırlıyorum.
ayyy çalışan kadına da yüklenilmez ki kardeşim yahu:(

hem de çok pis gıdıklanırım :)

herşeyin hayırlısı canım.
ama gönül ferman dinlemiyor. çok üzülüyorum :(

Tembellik değil de canım, bence bu biraz ataerkil toplum yapımızdan kaynaklanıyor, eşlerimiz "BİZ ERKEĞİZ" deyip bir tarafa çekilmeseler, ev işlerinde biraz olsun bize yardımcı olsalar, ne pazartesi senromu kalır ne salı :)
Herkes oturup rahat rahat çaylarını yudumlarken, biz bayanların canhıraç bi şekilde koşuşturup durmamız ve eve gelen misafirden hiç birşey anlamamış olmamız, sadece onlara hizmet etmekten başka gailemizin olmaması durumuna sürüklüyor, bence eşitlik hiç olmadı, hiç olmayacak gibi...

canımmm biliyorsun herşey allahtan...... beklemek de.

biraz daha sabır sadece, ben inanıyorum rabbim sizlere de meleklerinizi gönderecek inşallah.

dualarımdasınız...

Allah razı olsun canım.
inşallah gelsin de evimizin koridorlarında koştursun artık:(
eş dost çocuklarını sevip te avunmak ağır geliyor artık.
bana acıdıklarını düşünüyorum.

neysse yaa çok sıkmim sizleri de:)

ayy ben de sinir oluyorum.
sanal ortamlarda w,q harflerini kullanmaları. saçma sapan kelimeler üretmeleri vb...
bir de eşim öğretmen olduğundan daha da duyarlı. benden daha tepkili.

mrs.m de emin öyledir ama onu ufaklıklar pek zorlamaz:)

benim branşım ingilizce yabancı değilim:) ama türkçemizde yer almasından ben de hoşlanmıyorum. çok diyecek çoq diyor, ne sinirrrrr.... sonra yanlış öğreniyorlar.

Tembellik değil de canım, bence bu biraz ataerkil toplum yapımızdan kaynaklanıyor, eşlerimiz "BİZ ERKEĞİZ" deyip bir tarafa çekilmeseler, ev işlerinde biraz olsun bize yardımcı olsalar, ne pazartesi senromu kalır ne salı :)
Herkes oturup rahat rahat çaylarını yudumlarken, biz bayanların canhıraç bi şekilde koşuşturup durmamız ve eve gelen misafirden hiç birşey anlamamış olmamız, sadece onlara hizmet etmekten başka gailemizin olmaması durumuna sürüklüyor, bence eşitlik hiç olmadı, hiç olmayacak gibi...

bence yetiştirme tarzıyla alakalı...
benim babam da kardeşime yardım ettirmedi. bana da hep o erkek mesajını verdi.

ama eşim öyle değil. babası annesine hep yardımcı ve babasından ne gördüyse bana da öyle davranıyor. Allah razı olsun cam silme hariç herşeye yardım eder. hatta ben bişey derim diye korkudan benden güzel temizler:)
yemek yapmayı da hiç beceremez ama soyulacak, karıştırılacak, yuğurulacak herşeye yardımcı olur...
Misafirin yanında da erkeklik taslar ama arada kalkar çay falan koyar:)
Allah bin kere razı olsun.

bitanecik kocacım benim:)

bence yetiştirme tarzıyla alakalı...
benim babam da kardeşime yardım ettirmedi. bana da hep o erkek mesajını verdi.

ama eşim öyle değil. babası annesine hep yardımcı ve babasından ne gördüyse bana da öyle davranıyor. Allah razı olsun cam silme hariç herşeye yardım eder. hatta ben bişey derim diye korkudan benden güzel temizler:)
yemek yapmayı da hiç beceremez ama soyulacak, karıştırılacak, yuğurulacak herşeye yardımcı olur...
Misafirin yanında da erkeklik taslar ama arada kalkar çay falan koyar:)
Allah bin kere razı olsun.

bitanecik kocacım benim:)

Çok şanslısın canım :)

İyi akşamlar canlarım ben çıkıyorum, öpüyorum hepinizi :kiamam:

aynen dediklerine katılıyorum... eşim baştan beri allah için yardımcı olmaya çalışıyor ama bazen hiçççççç yapılacakları gözü görmüyor. bir gün erkek çocuklarımız olursa onları iyi yetiştirelim çünkü iş annede bitiyor. erkek deyip herşeyi önlerine sunarlarsa tabiki hiçbir şey yapmazlar.

Allah razı olsun canım.
inşallah gelsin de evimizin koridorlarında koştursun artık:(
eş dost çocuklarını sevip te avunmak ağır geliyor artık.
bana acıdıklarını düşünüyorum.

neysse yaa çok sıkmim sizleri de:)

inşallah canımmm inşallah. hiç alakası yok öyle düşünme. herkesin bir bekleme sırası var canım ne yapalım. yeter ki sen içten iste, mutlaka gelecektir.

Geri