Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

mrs.m ne haber canım.nasılsın prensesim nasıl?

aaa merhaba canım iyiyim teşekkürler sen nasılsın
prenses iyi çok şükür ama bize gece nöbeti tutturuyor. bu aralar gece 1 ya da 2 den 4 e kadar uyumuyor. inşallah düzelir, yoksa çok yorucu. süt sağmaya devam ediyorum ama gittikçe azalıyor. tabi mama veriyorum. sen nasılsın nasıl gidiyor prensimiz nasıl canım

biz de saat 11 gibi başlıyor sabaha kadar nöbetteyiz.gündüz de 10ar dk uyuyor.sürekli emmek istiyor.gaz sancısının acısını emerek bastırmak istiyor.benim de sütüm az olduğu için göğsüm çok acıyor.az önce aşımızı olup geldik

biz de saat 11 gibi başlıyor sabaha kadar nöbetteyiz.gündüz de 10ar dk uyuyor.sürekli emmek istiyor.gaz sancısının acısını emerek bastırmak istiyor.benim de sütüm az olduğu için göğsüm çok acıyor.az önce aşımızı olup geldik

yaa gece çok zor oluyor dimi gündüz sorun yok da... allah annemden razı olsun beni epey rahatlatıyor sağolsun. erkeklerde gaz daha çok olurmuş. ama arada bizim kızda da sıkıntı oluyor. emzirmek için çok uğraştım ama inatçı işte emmiyor. yine de ısrarla veriyorum ama olmuyor. neyse allah sağlık versin onlara yeter. biz de geçen çarşamba yaptırdık aşını. bu aşıda sıkıntı yok ama 2. aydaki aşı ağırmış

keşke sütün yeterli olsa da mama vermeseydin ama insan istemese de bazen mecbur kalabiliyor

ahhhhh keşkeee :(((

ama bazı şeyler insanın elinde olmuyormuş onu anladım. mesela doğum çeşidi. ben mamayı aklımın ucundan geçirmiyordum, nasılsa emer diyordum. çünkü göğüslerim çok iriydi ve süt kanallarım çok belirgindi. yani dolması gerekirdi ama emmedikçe azaldı malesef.

sütü sağıyorum mesela 4o ml çıkıyor hepsini içiyor. emme onu birkaç öğünde anca yer ama olmuyor işte.

evet 2. aşı için ateş düşürücü yazdılar gelmeden ver dediler.Allah annelerden razı olsun annem doğumdan 17 gün sonra gitti.varken çok iyiydi gidince daha zor oldu benim için.benim bebeğim de sürekli emmek uyusa bile göğsümde uyumak isyiyor evde her iş beni bekliyor.yemek yaptım mı şükürler olsun diyorum.bazen kahvaltıya bile zaman bulamıyorum

evet 2. aşı için ateş düşürücü yazdılar gelmeden ver dediler.Allah annelerden razı olsun annem doğumdan 17 gün sonra gitti.varken çok iyiydi gidince daha zor oldu benim için.benim bebeğim de sürekli emmek uyusa bile göğsümde uyumak isyiyor evde her iş beni bekliyor.yemek yaptım mı şükürler olsun diyorum.bazen kahvaltıya bile zaman bulamıyorum

hıı ben de ateş düşürücü şurubunu aldım. gelmeden mi ver dediler bana dememişlerdi bende öyle yapayım o zaman.
ya evet tek olunca zor valla. annemde bu cumartesi gidecek tam 40. gün olacak. kırkımız çıkıyor bile :)

bu arada bana ankara yolu görünüyor bakalım nolcek

aaa hayırdır neden canım

Geri