Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlar selam, uzun süredir giremiyorum biraz rahatsızlandım grip oldum hala atlatamadım bi yandanda mide bulantılarım yemek bile yapamıyorum yiyemiyorum.çok garip.ama herşeye rağmen çok şükür tabi.

Beria canım tebrik ederim.Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah...

Diğer bekleyen arkadaşlarım hepiniz için dua ediyorum hergün en kısa zamanda güzel haberlerinizi alırız inşallah...

merhabaaa hoşgeldin,

çok geçmiş olsun umarım grip sona erer. bulantılara diyeceğim yok :) sabret demekten başka... geçer zamanla merak etme, sadece sabret. bana elma çok iyi geliyordu, tavsiye ederim. şöyle sert, tatlı bir elma hemen bulantımı azaltıyordu ya da geçiriyordu. tabiki buna şükürrrr. inşallah zaman su gibi akıp geçer ve meleğini sağlıkla kucaklarsın.

Nasıl olsun canım işte, mide krizlerim yine tuttu gece uyandırdı beni, dr gittim bugün cuma endoskopi çekilecek bakalım.. :(
Sen nasılsın tatlım, prensesin nasıl ..

Nasıl olsun canım işte, mide krizlerim yine tuttu gece uyandırdı beni, dr gittim bugün cuma endoskopi çekilecek bakalım.. :(
Sen nasılsın tatlım, prensesin nasıl ..

hadi yaaa tühhh tam iyileştin demiştik :((( allah şifanı versin.
ben de iyiyim çok şükür. kızımla uğraşıyorum, prensesim de iyi allaha şükür. dün ilk defa çok belirgin bir şekilde gülücük atmaya başladı, bir de bazen sesler çıkartıyor. ay daha sevimli olmaya başladı kuzum. inşallah darısı sana canım, ben eminim gökçe gelecek sana :)

hadi yaaa tühhh tam iyileştin demiştik :((( allah şifanı versin.
ben de iyiyim çok şükür. kızımla uğraşıyorum, prensesim de iyi allaha şükür. dün ilk defa çok belirgin bir şekilde gülücük atmaya başladı, bir de bazen sesler çıkartıyor. ay daha sevimli olmaya başladı kuzum. inşallah darısı sana canım, ben eminim gökçe gelecek sana :)

Bide ben emin olabilsem :) tam diyorum hah tamam şimdi oldu, yok yine yok, yani biliyorsun beni karamsarlık değilde, ne bilim insan umutlanıyor, hani olmayınca öyle kös kös kalıyorsun, en çok da kocacım öyle boynunu büküp bana sarılıyor, sen üzülme sağlık olsun demiyormu bitiyorum o zaman işte.. :)

Bide ben emin olabilsem :) tam diyorum hah tamam şimdi oldu, yok yine yok, yani biliyorsun beni karamsarlık değilde, ne bilim insan umutlanıyor, hani olmayınca öyle kös kös kalıyorsun, en çok da kocacım öyle boynunu büküp bana sarılıyor, sen üzülme sağlık olsun demiyormu bitiyorum o zaman işte.. :)

seni çooooookkkk iyi anlıyorum tatlım...
kendi tecrübeme dayanarak bu işler sabır işi diyorum. o aylar bana yıllarrrrr gibi gelmişti. ama inan zamanını allahtan başka kimse bilemiyor bilemez de.
hiç planlara uymadan pat diye geliveriyor melekler. senin de öyle olacak inşallahhhhh rabbimin izniyle. bence hiç beklemeyin umutlanmayın ki sürpriz olsun çooookkk sevinin böylece.
hatta eşinle sohbetlerinizde bebek konularına yer vermeyin, reglinden ona bahsetme. gelir mi diye onunla paylaşma canım. oluruna bırakın. ne olur söylemesi kolay deme. ben de yaşadım biliyorum.

Geri