Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

anaaaaaaa lalezarım saate bakmıyorum hiç senin saat çoktaaaan dolmuş tüühh beeee kaçırdım seni

wwoowww yavyuuum sen burdamıydın nasıl olsun yaaaaa ben kendim iyiyimde köydeki karşı komşum taşınıyo bugün mahelldeki tek kafa dengi arkadaşımdı gerçi yine aynı köydeyizde uzak biraz dün salya sümük ağladım gidecekler diye :)
neyse yaaww sen neler yapıyorsun bakiiiim

pişşşttt lalezar bacım nerdesin kıssss

Canım unuttunmu kıs benim 14:00 de bağlantım gidiyor ya :D

sagol canım büyüyoruz evet hayırlısı ıle ınsallah çok yaramaz ama büyüyor işte sızler nasılsınız

Canım maşallah, aman iyi olsunda yaramaz olsun, ben nasıl olayım işte mide ağrıları, diyet falan uğraşıyorum.. :)

ya kızlar internettende araştırdımda şimdi eğer bu rahim filminde tüpler kapalı çıkarsa direk tüp bebekmiş.:((( daha 1 yıllık evliyim ve 25 yaşındayım.moralim şimdiden alt üst oldu.

selam cicişler nabersiniz napıosunuz ben hala doğurmadım ama aramızda doğuranlar vardır mutlaka tebrik ederim bide ayşegül hamileymiş sanırım acayip mutlu oldum o kadar sayfayı okuyamadım ama bilmiyorum yazdılarmı unforgiven ve tatlıcadımda doğurdular :))) ben hala bekliyorum ayyüzlümde miyadını doldurdu 40 artı küsürlerde ama hala doğurmadı eskilerden haberler bunlar malum face üzerinde bi sayfam var bebeğimi beklerken die ordan yazışıoruz kızlarla :)) eğer face varsa sizleride beklerim herkes hamile anne yada çocuk istio :))

ya kızlar internettende araştırdımda şimdi eğer bu rahim filminde tüpler kapalı çıkarsa direk tüp bebekmiş.:((( daha 1 yıllık evliyim ve 25 yaşındayım.moralim şimdiden alt üst oldu.

ayy simdiden korkma bende rahim filmi oldum temiz cikti...hem cok tikali degilse acabiliyolar bence strese girm esimdiden eminim korkulacak bisey yoktur ;)
selam cicişler nabersiniz napıosunuz ben hala doğurmadım ama aramızda doğuranlar vardır mutlaka tebrik ederim bide ayşegül hamileymiş sanırım acayip mutlu oldum o kadar sayfayı okuyamadım ama bilmiyorum yazdılarmı unforgiven ve tatlıcadımda doğurdular :))) ben hala bekliyorum ayyüzlümde miyadını doldurdu 40 artı küsürlerde ama hala doğurmadı eskilerden haberler bunlar malum face üzerinde bi sayfam var bebeğimi beklerken die ordan yazışıoruz kızlarla :)) eğer face varsa sizleride beklerim herkes hamile anne yada çocuk istio :))

hee ya subat annelerinden bi ayyüzlü kaldi berranurda dogurdu cok sükür gecenlerde

coook yaramaz bi kizim var kendi nazarim degdi galiba 3 saatte bi uyaniyo yiyo gaini cikariyo tekrar uyuyodu simdi saatte bi uyaniyo kalkiyo bidaha yatmiyo resmen anami aglatiyo sipa :D ama olsun bizde kolay büyümedik sonucta, umarim sizde iyisinizdir hamis kalanlari tebrik ediyorum bekleyenlerde en kisa sürede cift cizgiyi görür insallah

kızlar berranur arkadasımız gece 11.30da 3040gr 48 cm boyunda bır oglu oldu sızlere haber vereyım dedım Allah ım saglıkla büyütmeyi nasıp etsın ınsallah

berranurcum gozunuzaydın allahım annelı babalı buyutsun ınsallah canımmmm.......kısa zamanda toparlanman dılegıyle......

canım arkadasım çok tebrık edıyorum senı Allah analı babalı büyütsün ınsallah çok sevındım canım benım yegenıme kocaman öpücükler<!-- google_ad_section_end -->

Berranurum canım, allahım analı babalı sağlıklı ömüler versin meleğine, gülegüle büyüt bebeğini inşallah :)

canlar herkese merhaba
herkese hayırlı cumalar
lara canım benim doktorunu mutlaka dinle yat dinlen diyorsa mutlaka yat fazla hareket etme inşallah sorunsuz bir şekilde doğuma kadar bu dönemi atlatırsın canım
dualarım seninle kuşum dikkat et kendine
ayşegüüüül fıstığım doktor banada demişti..ilki düşünce 2. için doktorlar temkinli davranıyorlar banada düşük olmasın diye progestan ve aspirin vermişti. sen hiç üzülme kuşum bir dahaki gidişinde Allah cc izniyle pıt pıt kalp atışlarını göreceksin
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
BERRANUURUUUM gözümün nuruuu ayyy en sonunda aldın meleğini kucağına demek Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömür versin inşallah en kısa zamanda toparlanıp gelirsin canım öpüyorum sizi

ayy simdiden korkma bende rahim filmi oldum temiz cikti...hem cok tikali degilse acabiliyolar bence strese girm esimdiden eminim korkulacak bisey yoktur ;)

hee ya subat annelerinden bi ayyüzlü kaldi berranurda dogurdu cok sükür gecenlerde

canlarım hepinize çok teşekkür ediyorum eymen beyimiz bize süpriz yaptı
ben hadi doğ oğlum dedikçe dayanamadı tabi 10 gün erken geldi
Rabbim hepinize bu mutluluğu nasip eylesin

Berranurum,gecmis olsun ve gözün aydin birtanem.Allahim anali babali büyütmeyi ve hayirli evlat olmasini nasib eder insallah.Darisi diger hamilelerle birlikte bizede olur insallah.
Lalezar ve izgil,desteginiz icin cok tesekkür ederim canlarim.Iyiki varsiniz...

selam kızlar benım yenı terıhım 12 mart berrnurcum gozun aydın kuşum sonunda doğurdun allah bağışlasın laracım kendıne dıkkat et sıtres yapma gececek bu gunler arkadaşlarımız teker teker doğum yapıyor bız hale hamıle kalmayı duşunuoz ne zaman olcasa

Geri